AGONE - Eğik Raflı Kitaplık & Kütüphane

AGONE kitap dolabı modelimizi, diyagonel ve asimetrik rafların dansı olarak tanımlayabiliriz. Eğik raflı kitaplık ve kitap dolabı ve tüm kütüphane imalatı Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Tasarımı yapılırken, eğik konumlu raf yerleşimi ile kitapların kendiliğinden durabilmesi sağlanmıştır. Farklı bir kütüphane isteyenler için kitaplık rafları diyagonel ve asimetrik olarak tasarlanmıştır.
Web sitemizde sizlerle paylaştığımız eğik raflı kitap dolabı tüm kitaplık imalatı ve tasarımını kendi bünyemizde Ankara planlıyoruz. Kişiye özel olarak tasarım yapabiliyoruz. Özellikle kişiye ve mekana özel yapmış olduğumuz kütüphane tasarımı olan  FOREST modelimizi incelemenizi tavsiye ederiz.
Son yıllarda özellikle klasik ve ahşap raflı eğik raflı kitaplık talebi artmıştır. Artan bu talep doğrultusunda ve sizlerin taleplerini daha iyi karşılama adına Ankara da kitap dolabı kütüphane imalatı yapılanmamızı 2019 yılında arttırdık. 
Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, eğik raflı kitaplık ve kitap dolabı imalatı için kullandığımız tüm mekanik aksam ömür boyu CAGGA Ankara tarafından garantilidir. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” 
Eğik raflı Kitaplık ve kitap ve kütüphane imalatı için Ankara da kullandığımız tüm ham maddeler E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddelerdir. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımızı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası lan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımız da tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız da yedi kat, parlak lake kapaklarımız da on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. 
Kütüphane, Eğik Raflı Kitaplık Dolabı Fiyatları:
Eğik raflı kitaplık kütüphane ve kitap dolabı imalatı ürün fiyatları CAGGA Ankara merkezi tarafından belirlenmektedir. Tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz. CAGGA markalı dolap tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır. CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.