WIND - Bahçe Katı Mutfak Dolabı

CAGGA’ nın tüm mutfak modellerinin ortak kullanıldığı tek mutfak yerleşimidir. Ev veya mutfak tadilatı yapılırken, tezgah arasına cam boşluğu açılarak, ışığın tezgaha direk gelmesi sağlanmıştır. WIND mutfak özellikle, bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri arasında tercih edilebilir. Mutfakta iş yaparken, yatay konumlanmış pencere sayesinde panoramik olarak bahçeyi görebilmek bu modelimizde ayrıca sağlanmıştır. Ankara da yaptığımız bir çok villa mutfak dolabı uygulaması vardır.
Bahçe mutfakları, mutfak tasarımı için özel mekanların başında gelir. Bu tip mutfaklar çoğunlukla apartman dairelerinin bahçe katında, müstakil evler ve villaların mutfaklarında tasarlanabilir. WIND bahçe katı ve villa mutfakları modeli ile ETNA modelimizdeki tezgah arası yaklaşımımız aslında aynıdır. WIND mutfak dolabının olarak ETNA dan farklı olarak pencere yerleşimine sahip olmasıdır. ETNA da oluşturulan tezgah arası girinti, bu tip mutfaklarda bahçeye açılan penceredir. Bu mutfak dolabı modelimizde özellikle cam üstüne konumlandırdığımız üst dolap yerleşimi ile, çoğunlukla hem pencere hem de mutfak dolabı ihtiyacımızı karşılayabiliriz. Villa mutfakları tasarımı için Ankara da mağazalarımıza uğrayarak bilgi alabilirsiniz.
Çoğunlukla doğal aydınlatmayı daha fazla almak için bahçe katı ve villa mutfak pencereleri yüksek yapılır. Bu durum bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri tasarımında üst dolap miktarının az kalmasına neden olur. Kısaca özetlemek gerekirse üst dolap için yeterli alan genellikle kalmaz. WIND mutfak dolabı modeli ile dikey pencere yerleşimi yatay hale getirilir. Bu sayede yeterili üst dolap alanı sağlanmış olur.
Klasik Vintage Modern Country Bahçe Katı Villa Mutfakları CAGGA da.
Klasik, modern, vintage mutfak dolabı modelleri nin tamamı bahçe katı ve villa mutfak dolabı olarak tasarladığımız WIND modelimiz kullanılabilir. Görünümü ve kullanım kolaylığı ile şiddetle tavsiye edeceğimiz mutfak dolabı modelimiz WIND için gerekli alt yapı ve villa mutfak dolabı tadilatı CAGGA garantisi ile Ankara da yapılmaktadır. Genellikle site içindeki evlerde dış cephenin bozulması nedeni ile düşünülmeyen bu yaklaşımı, tadilat sırasında, sitenin dış görünümüne zarar vermeyecek şekilde yapmaktayız. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.
WIND bahçe katı ve villa mutfak dolabı modelleri tasarım anlayışına ilave olarak, ada ve yarımada mutfak dolabı tasarımları ile harmanlanarak, çok şık mutfak dolabı modelleri yaratılabilir. Güncel uygulamalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilir, Mutfak dolabı imalat standartlarımız hakkında genel bilgiye , ürünlerimize Rehau yerden ısıtma uygulamalarımıza linklerden ulaşabilirsiniz.