REFLECT - Reflekte Camlı Gardrop

CAGGA Ankara da reflekte camlı gardırop imalatı ve sürgü, sürmeli, sürme, ray, raylı kapaklı dolap, giysi odası dolabı, giysi odası ve  walk in closet (“giyinme odası”) vb tüm elbise dolabı imalatları modüler yapılmaktadır. Dolap imalatı yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır. Ankara ve şehir dışı taşınma durumunda gardırop sökme ve takma konusunda yardımcı olmaktayız. Dolap gövdeleri birleşim noktaları görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. En ekonomik mobilya malzemesi suntalam bile, işlenme şekli nedeni ile çok şık ve kaliteli bir görünüm vermektedir. Dolap içi led aydınlatma seçenekleri tüm elbise dolaplarımızda mevcuttur.
İyi ve kullanışlı bir gardırop tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm. 170-180 olan biri için 108 cm. 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Gardırop ve giyinme odası dolaplarında kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle Ankara da imalatı nı yaptığımız reflekte camlı gardırop ve elbise dolabı modellerimizde baza yoktur. Bu sayede gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir. Dolap içi led aydınlatma uygulaması ile farklı bir görünümü vardır.
Reflekte camlı gardırop ‘larımız Ankara da dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Gardrop imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımızı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımızda tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımızda yedi kat, parlak lake kapaklarımızda on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Ankara da en iyi gardrop markası olmak adına, reflekte camlı modellerimizde kullandığımız tüm mekanik aksam, reflekte camlı giyinme odalarımız dahil ömür boyu garantimiz altındadır.
Reflekte Camlı Gardrop Fiyatları Ankara :
Ürünlerimiz Ankara Sitelerde kendi atölyelerimizde imal edilmektedir. Giysi ve giyinme odası tasarımlarımız hakkında genel bilgiye ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Walk in Closet imalatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Reflekte camlı gardırop ve giyinme odası görselleri Ankara ‘da yaptığımız uygulamalara aittir.
Reflekte Camlı Gardırop, Ray dolap, Giysi dolabı, Giyinme Odası , Giysi Odası, Walk in Closet vb. ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz. Dolap içi led aydınlatma seçeneklerimiz ise gayet makul fiyatlarla tüketiciye sunulmaktadır. Ankara da CAGGA markalı gardırop tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır.
Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır. CAGGA reflekte camlı gardırop ve diğer elbise dolabı ürün standartları, hizmet anlayışı ile Ankara Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.