MOON - Yuvarlak Aynalı Banyo Dolabı

CAGGA banyo dolabı imalatı ve Ankara banyo tadilatı, led aydınlatmalı yuvarlak aynalı banyo dolabı modelleri imalatı kanserojen madde içermeyen en iyi ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Banyo dolabı modelleri dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Piyasada banyo dolabı markası olarak bilinen ürünlerde ekstra özellik olarak gösterilen birçok unsur CAGGA banyo dolabı ürün gruplarında standart olarak tüketiciye sunulmaktadır. 
Led aydınlatmalı yuvarlak aynalı banyo dolabı İmalatı Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, banyo dolabı modellerinin tamamı imalatı kendi yaptığımız modeller olup CAGGA banyo dolabı markası kolleksiyonudur. Özellikle en iyi modellerimizden MOON banyo dolabımız, banyo dolabı markası olarak CAGGA ‘nın en tercih edilen modelidir.
CAGGA led aydınlatmalı daire aynalı banyo dolabı modelleri ürün gruplarını tercih eden tüm dostlarımız, aynı zamanda Ankara ‘da banyo tadilatı konusunda da ücretsiz olarak hizmet almaktadır. CAGGA, tüketicisini, Ankara ‘da banyo tadilatı işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermektedir. Kendi hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir. Ankara ‘da ve tüm Türkiye ‘de mobilyasında olduğu gibi banyo tadilatı işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye ve en iyi oluncaya kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır. CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.
Yuvarlak Aynalı Banyo Dolabı İmalat Standartlarımız:
Yuvarlak aynalı banyo dolabı modellerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı ve banyo tadilatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Üretimini yaptığımız tüm dolaplarımızın birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. Asma dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA ’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) led aydınlatmalı yuvarlak aynalı banyo dolabı modelleri imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile boyanmaktadır. Ürün kapaklarımızda boya işlemini tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız da yedi kat, parlak lake kapaklarımız da ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Banyo üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyoruz. CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlayabiliyoruz. Kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır.
Banyo dolabı fiyatları:
Yuvarlak aynalı banyo dolabı ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz. CAGGA markalı banyo dolabı tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır. Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır.