VOGG - Tasarım Vestiyer

CAGGA Ankara VOGG, modern kulpsuz portmanto ve vestiyer dolabı modelleri en yeni portmanto fikirleri ürünüdür. Portmanto ve vestiyer dolabı tasarımlarımız arasında en iddialı modellerimiz arasındadır. Tasarımı yapılırken kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınmıştır. Vestiyer fikren üç bölüme ayrılmıştır. Bu alanlar: elbise asma alanı, ayakkabı koyma alanı, ve depo alanıdır. Alanlar doğru kullanıldığı için (ayakkabı için 35 cm derinlik, elbise askısı için 58 cm derinlik ihtiyacı karşılanmıştır.), bu sayede görsel fayda da sağlanmıştır. VOGG modelinin detayları diğer CAGGA ürünleri için de ilham kaynağı olmuştur. Fikir tamamen CAGGA markası na aittir.
Portmanto ve vestiyer dolabı evinizin kişiliğini yansıtan ürünlerdir. Elbise asma ihtiyacı nedeniyle derinlikleri 60 cm civarındadır. Bu nedenle hantal görünümlü olurlar. CAGGA Ankara düşündü ve size görüntüsüyle hantal olmayan en yeni portmanto ve vestiyer dolabı fikirleri ile modern portmanto modelleri üretti desek? Yanlış okumadınız. Gerçekten oluşturduğumuz detaylar ile size en yeni portmanto fikirleri ile tasarladığımız VOGG ve MIDDLE modelerimizi yarattık. CAGGA markası dolapları fikir ürünleridir. Gerçekten kullanıcı zevkini tatmin etmek üzere tasarlanır.
CAGGA ‘nın Ankara ‘da kendi atölyesinde imal ettiği VOGG modern kulpsuz vestiyer dolabı modelleri ‘nde kulpsuz detaylar alışılmışın dışında tamamen kendi çizgisine uygun olarak en yeni portmanto fikirleri ile tasarlanmıştır. Size sadece bir ipi ucu vereceğiz. VOGG modelimizdeki aynalı kapaklarınız açılma detayı ile asla parmak izi olmaz.
CAGGA Ankara vestiyer portmanto dolabı markası ‘na özel modern kulpsuz ve en yeni vestiyer portmanto modelleri fikirleri arasındaki HOPELESS başka bir tasarım fikridir. Seperatör portmanto ve vestiyer dolabı olarak tasarladığımız modelleri instagram adresimizden takip edebilirsiniz.
Modern Vestiyer Dolabı Modelleri İmalat Standartları:
CAGGA Ankara olarak modern en yeni portmanto dolabı modelleri ve fikirleri için, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız VOGG portmanto ve vestiyer dolabı modülleri gövde birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyoruz. Bu sayede tam sağlamlık sağlıyoruz. CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) modern en yeni portmanto ve vestiyer dolabı fikirleri modelleri imalatı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile Ankara da boyanmaktadır. Kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.