SENKRO - Senkronize Kapaklı Gardrop

Senkronize Sürgü Kapaklı Gardırop
En yeni senkronize kapaklı ray dolap ve gardırop modelleri imalatı kişiye özel ölçülerde Ankara da kendi atölyelerimizde yapılmaktadır. Dolap modülleri yapılırken, daha sonra istenilen yere kurulabilmesi için modüller halinde yapılır. Tüm sürgülü giysi dolabı modelleri ile kapaklı giysi dolabı gövdelerimizin bitiş kenarları detayı aynıdır. Görsel olarak daha dolgun durması için özel kalınlaştırma detayları kullanılır. Ray kapaklı giysi dolabı modellerimizde kullanabildiğimiz en ekonomik mobilya malzemesi suntalamdır. İşlenme şekli nedeni ile suntalamla bile çok şık ve kaliteli bir görünüm verilebilmektedir. 
CAGGA Ankara olarak, en yeni, senkronize kapaklı gardırop, ray dolap ile kapaklı giysi dolabı imalatı modelleri standartlarımız arasında yer alan çekmece ve dolap sistemleri ile her isteğe cevap verebilmekteyiz. Camlı çekmece kapaklarından, bas-aç çekmece sistemlerine kadar günümüz teknolojisine uyumlu olarak daima ürünlerimizi geliştiriyoruz.
Giysi Dolabı Senkornize Sürgülü Gardırop Ray Dolap Nasıl Tasarlanmalı?
İyi ve kullanışlı bir dolap tasarımı için, dolap raf aralıkları kullanıcının boyuna göre ayarlanmalıdır. Takım elbise askı mesafesi, boyu 180-190 cm olan bir kişi için 110 cm, 170-180 olan biri için 108 cm, 160-170 olan biri için 105 cm olarak bırakılması uygundur. Giyinme dolaplarında kişinin rahatça elbisesini alabilmesi esastır. Bu nedenle CAGGA Ankara en yeni beraber çalışan kapaklı gardırop ve ray dolap imalatı ‘nda baza yoktur. Bu sayede gereksiz bir yükseklik olan baza yüksekliği dolap hacmine verilmiştir.
Senkronize kapaklı gardırop ray dolap çekmece mekanizmaları dünyanın en iyi ve yeni mobilya aksesuarları ile Ankara da donatılmaktadır. Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Sürme kapaklı giysi dolabı imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz.
Senkronize kapaklı gardırop ve kapaklı giysi dolabı modelleri, boyalı (lake kapaklı) imalatı Ankara da, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile boyanmaktadır. Ürün kapaklarında tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarda yedi kat, parlak lake kapaklarda on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. 
“En iyi ve yeni  senkronize kapaklı gardırop markası”, “en iyi ve yeni ray dolap markası” olmak adına, imalatı için  kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu CAGGA Ankara tarafından garantimiz altındadır. Giysi ve giyinme odası tasarımlarımız hakkında genel bilgiye ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz. Walk in Closet imalatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ray dolap görsellerimiz Ankara ‘da yaptığımız uygulamalara aittir.