Mutfak Tadilatı Ankara

Yeni alınan bir ev veya eskiyen bir mutfağın yenilenmesi için gereken tadilat genel olarak tadilatlar içerisinde en önemli ve en zor tadilatlardan biridir. Gerekli alt yapının da yenilenmesi, revize edilmesi zorunluluğu düşünüldüğünde gerçekten zor bir bir tadilat olduğu görülecektir. Dekorasyonu yapılacak alanda, mutfak dolabı tasarımına göre, gerekli yerlere elektrik, su ve doğal gaz tesisatı çekilmesi gerekir. Mutfak alt yapı tadilatı dışında, mutfak alanını büyütmek için duvar kırılması, alçıpan duvar yapılması, seramik döşenmesi, asma tavan yapılması gibi işlerde bu tadilat sırasında yapılabilir. Bu nedenle mutfak tadilatı işi, komple ele alınmalı, yapılacak tadilat için her detay ince ince hesaplanmalıdır. Ankara ‘da özellikle komple ev villa mutfak tadilatı dekorasyonu ile uğraşmaktayız. Yeniden yarattığımız mekanların ihtiyacı olan dolapları ise kendi atölyelerimizde üretiyoruz.
Tadilat sırasında çekilen doğalgaz tesisatı için, ego doğalgaz proje onayı işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Web sitemizdeki tüm mutfak dolabı modelleri için gerekli alt ve üst yapının tadilatı firmamız tarafından yapılmıştır. Ankara ‘da mutfak tadilatı ile eş zamanlı mutfak dolabı imalatını da kendi mobilya atölyemizde CAGGA standartlarında eş zamanlı olarak yapıyoruz. Bunun yanında, başka bir markanın mutfak dolabı için  Ankara ‘da komple mutfak tadilatı yapmıyoruz.
Mutfak dekorasyonu, zor olduğu kadar, pahalı da bir iştir. Tadilat için gerekli sarf malzeme listesi çıkarılmalı, fiyatları belirlenmelidir. Yapılacak her işçilik kalemi tutarı tek tek yazılmalı, komple mutfak dekorasyonu maliyeti çıkarılmalıdır. Bütçesi olmadan girilen mutfak tadilatı canınızı sıkabilir. CAGGA Ankara olarak, yaptığımız tüm ev tadilatı işlerinde olduğu gibi, mutfak yenileme işinin de komple fiyatını size göstermeden asla işe başlamıyoruz. Firmamız ile çalışma kararı alan sayın müşterilerimiz, firmamıza özel verilen iskontolarla, komple mutfak dekorasyonu ve tadilatı için gerekli malzeme listesini Ankara TEMKA ‘dan uygun fiyatlarla alınabilmektedir.
Ankara da Mutfak Dekorasyonu Sırasında Balkonunun Mutfağa Dahil edilmesi:
Özellikle eski binalarda mutfak alanları oldukça küçük bırakılmıştır. Bu da günümüzde istenmeyen bir durumdur. Mutfağa açılan balkonun, mutfağa dahil edilmesi en kolay çözümlerden biridir. Firmamızın bu konuda Ankara da komple yapmış olduğu yüzlerce mutfak tadilatı ve dekorasyonu örneği vardır. Özellikle PRAY mutfak dolabı modelimiz, küçük ve dar mutfaklar için tasarlanmıştır.
Mutfaklar, yaşanan keyifli mekanlardır. Eskiden oturma odası kavramı yerini mutfakta oturma odası kavramına dönüşmüştür. Bu nedenle bir çok kişi mutfak ile yanındaki bir odayı birleştirerek hem daha büyük bir mutfak, hem de daha keyifli bir alan yaratmak istemektedir. Genellikle bu birleştirmeler oturma odası veya salonla birleştirme şeklinde olmaktadır. Mutfağın oda ile birleştirilmesi düşünülüyorsa, mutfak tasarımı yapılırken, buzdolabı ulaşımı kesinlikle çok iyi planlanmalıdır. Buzdolabı, mutfağa değil tüm eve hizmet verdiği için doğru yerde konumlanması gerekir. Buzdolabına ulaşım, eve girildiğinde yakın olmalıdır. Ankara da mutfak tadilatı yaptığımız uygulamaları instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz