COMFORT - Açılır Bazalı Yatak Başlığı

Açılır bazalı yatak başlığı modelleri arasında olan COMFORT  birbiri üzerine binen iki adet yatak başından oluşur. Ledli yatak başlığı modelleri, modern bir görünüme sahiptir. Modern yatak başlığı modelleri arasında olan COMFORT, ekonomik yatak başlığı modelleri içinde en tercih edilen modeldir. Yatak başlığı imalatı Ankara ‘da kendi atölyelerimizde yapılmaktadır.
Açılır bazalı yatak başlığı yapılırken, gece lambası ihtiyacını gören led aydınlatmaya ilave olarak, açılır bazayı  saran travers kısmının alt kısmında oluşturulan özel aydınlatma detayı ile gerekli aydınlatma ve görsel etki sağlanmıştır. Bazalı ve bazasız olarak yapılabilen modern yatak başlığı modelleri web sitemizde vardır. Sandıklı baza ve çekmeceleri ile gerekli depolama alanları yaratılmıştır. CAGGA sandıklı baza mekanizmaları, çift emniyetli olup, kaza ile kapanmasının önüne geçilmiştir. COMFORT ekonomik yatak başı modelleri arasındadır. COMFORT, yere yakın olması nedeni ile, modern bir görünümü vardır. En az 240cm duvar ihtiyacı vardır.  Sandıklı bazalı olarak üretilir.
CAGGA Açılır Bazalı Yatak başlığı modelleri, baş ve travers kısımlarında her bütçeye uygun ekonomik seçenekler sunulmaktadır. En ekonomik malzeme olarak bilinen suntalam kullanarak yaptığımız, ekonomik yatak başlığı modelleri, modern lake  modellerimizi  bile kıskandıracak işçilik, titizlik ve detayda üretilmiştir. Yatak başı modelleri için gerekli olan elektrik alt yapısı, CAGGA tarafından yetkilendirilmiş, elektrik personelleri tarafından garanti ile yapılmaktadır.
Modern Görünümlü Açılır Bazalı Yatak Başlığı tasarımı yapılırken aydınlatma tavsiyesi:
Ev tadilatı veya yatak odası tadilatı sırasında, yatak başlığı kısmındaki çekmeceler üzerine vaviyen anahtar konulur. Odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Yatak başı modelleri için kullandığımız aydınlatmalar gece lambası olarak kullanılabilir. Buna ilave olarak, ışıklı perdefonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır. Ledli yatak başlığı modelleri ‘nin başlık kısmında konfor için vaviyen anahtarı  mutlaka tavsiye ederiz. Tüm CAGGA açılır bazalı yatak başlığı modelleri, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları BLUM ile donatılmaktadır. Led ‘li yatak başlığı modelleri ve web sitemizde gördüğünüz, modern yatak başlığı modelleri ‘nin tamamının imalatı CAGGA ya aittir. İstediğiniz tüm yatak başlığı imalatı Ankara Siteler atölyelerimizde yapılabilmektedir.