Kitaplık & Kütüphane İmalatı

CAGGA kitaplık kütüphane dolabı modelleri imalatı Ankara ‘daki mobilya atölyelerimizde kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılan modellerimiz ömür boyu garantimiz altındadır.
Kitaplık dolabı modelleri imalatı ihtiyaca göre farlılık göstermektedir. Kitaplıklar bazen sevdiklerimizin resimlerini, bazen aldığımız ödülleri de taşır. Ankara içinde ve dışında yapmış olduğumuz uygulamalarda ergonomi her zaman önceliğimizdir. Kütüphane kitaplık dolabı ve çalışma odası tasarımı birbirinden ayrılmaz parçalardır. Çalışma odaları her yaşa göre detaylı olarak tasarlanmalıdır. Okuma için gerekli aydınlatmalar unutulmamalıdır. Okumayı seven bir insanı daha da teşvik edici olmalıdır.
Kitap yükü Dünyanın en enteresan yüküdür. Kitaplık dolabı imalatı nasıl olmalı?
Kitaplarımızı koyduğumuz kütüphane ve kitaplık dolabı imalatı esasen aşırı bir yük taşır. Ankara ve dünyadaki tüm kütüphanelerde kitap yükü asla kolon veya kirişe taşıtılmaz. Bunun nedeni kitap yükünün çok ağır olası ve binanın statiğine zarar verme olasılığıdır. Kütüphane de bulanan kitaplık dolabı yükü sadece zemine taşıtılır. Böylesine ağır bir yük için kitap rafları çok uzun olmamalıdır. CAGGA modelleri bu yük göz önüne alınarak kütüphane ve kitaplık imalatı ürün şekli tasarlanmıştır. Asla kitap raflarında eğilme olmaz.
Birçok kitap dolabı modelini yapabiliyoruz. Firmamız bilindiği üzere Ankara ‘da ev tadilatı ile ihtiyaç olan her türlü mobilyayı üretebilmektedir. Ankara ‘da yaptığımız ev tasarımlarında tasarıma göre klasik modern country vintage tarzına uygun olarak kitaplık ve kütüphane imalatı ve modelleri uygulayabiliyoruz. Modellerimiz yapılacak tasarıma ve tercih edilen görsel malzemeye göre fiyatlandırılmaktadır. Bu nedenle düşündüğünüz kitap dolabı için bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Modellerimizin tamamı CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. Güncel olarak instagram adresimizden bizi takip edebilirsiniz. Kişiye özel tasarımların da imalatını yapabiliyor, ürün ve hizmetimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunabiliyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, kitaplık kütüphane dolabı imalatı modelleri Ankara Siteler’deki kendi üretim atölyelerimizde yapılmıştır. Kitaplarınızı bizden sonraki nesillere bırakmak amacıyla iyi saklamanızı ve bol bol kitap okumanızı diliyoruz. Okuduğunuz kitapları ihtiyacı olan kitap almayanlarla paylaşmanızı da tavsiye ediyoruz.