LUXURY - Klasik & Country Yatak Başlığı

Ankara da imalatı ‘nı yaptığımız klasik yatak başlığı modelleri nden olan LUXURY baş kısmında kapitone uygulamalı deri veya kumaş kaplanabilir. Bunun dışında isteğe göre uygulamalar da mümkündür. Sandıklı baza ve çekmeceler ile gerekli depolama alanları yaratılabilir. CAGGA olarak kullandığımız sandıklı baza mekanizmaları, çift emniyetli olup, kaza ile kapanması mümkün değildir.
Son yıllarda trend olan vintage uygulamalarda tercih edilen country yatak başlığı modelleri önümüzdeki yıllarda da sıkça kullanılacağını düşünmekteyiz. Bu tip yatak başlığı modellerinin en karakteristik özelliği eskidikçe daha güzel görünmeleridir. Özellikle masif ve ham ahşap uygulamalar ile beraber kullanıldığında vintage mekanların vazgeçilmez objeleri olurlar. Ankara da imalatı ‘nı yaptığımız yatak başlığı uygulamalarını instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Ankara da imalatı ‘nı ve ev tadilatı yaptığımız uygulamalarda yatak odası tadilatı sırasında klasik country yatak başlığı modelleri baş kısmındaki çekmeceler üzerine vaviyen dediğimiz anahtar konumlandırılır. Odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Bu hatta ilave olarak, ışıklı perde fonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır.
CAGGA country yatak başlığı modelleri imalatı, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle Ankara da yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. İmalatlarımız Ankara Siteler adresinde kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz modellerinin tamamı kendi üretimimiz olup, internetten bulabileceğiniz tüm yatak başı modelleri ‘nin imalatlarını kendi atölyelerimizde yapabiliyoruz.
Country Yatak Başlığı modelleri
Web sitemizde yer alan country yatak başlığı modelleri imalatı dışında Ankara ve şehir dışına özel ölçüde kişiye özel imalatta yapabiliyoruz. Çocuk odası genç odası talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Güncel uygulamalarımız instagram adresimizde paylaşılmaktadır. Özellikle klasik tarzda tasarlanan mekanlar için lake uygulamalar vazgeçilmezdir. Bu nedenle lake uygulamalarımız hakkında bilgi vermek istiyoruz. Boyalı (lake kapaklı) modellerimiz, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake uygulamalarımız yedi kat, parlak lake uygulamalarımız ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini kesinlikle tavsiye ediyoruz.