MİMİSİ - Özel Tasarım Göbekli Kapı

CAGGA Ankara MİMİSİ, en yeni göbekli kapı imalatı modelleri ve en yeni oda kapısı modelleri arasındadır. Yeni kapı trendleri ve sıra dışı kapı modelleri arasında kesinlikle yerini alacaktır. İmalatı Ankara da kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Kendine has özel bir görünümü vardır. Kapı tasarımı yapılırken kullanılan motif tek tek çizilmiştir. Sıra dışı bir kapı modelidir. Banyo renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiş, beyaz mat lake ile boya uygulaması yapılmıştır.
CAGGA Ankara ’nın imalatı nı yaptığı en yeni oda kapısı modelleri kapı fikirleri arasındadır. Sıra dışı tasarımı ile yeni kapı trendleri ve modellleri arasında kendisine yer bulmuştur. Mat lake boyalı göbekli kapı modelidir. Pervaz genişliği 10 cm, pervaz kalınlığı 30 mm. dir. Kapının iç kısmı tamamen dolu olduğundan, oldukça ağır olmakla beraber, ses geçirgenliği çok azdır. Üzerindeki özel küre dokusu ile tüm kapılardan farklı ve özeldir.
 
Sıra Dışı Yeni Kapı Modelleri CAGGA da.
Mat lake oda kapısı imalatı modelleri arasında CAGGA Ankara tarafından tasarlanmış en yeni kapı modelleri ve detayları ile sıra dIşı üretilmiştir. Kusursuz işçilikli beyaz mat lake kapı aynı zamanda sessiz kapı kilidine sahiptir. Kullanılan özel kapı kilidi sayesinde kapı açılma sesi yoktur. CAGGA Ankara da sıra dışı tasarlanan göbekli kapı, küresel motifleri ile, en yeni kapı modelleri ve fikirleri arasında herkesin beğenisini ve övgüsünü almayı başarmıştır. MİMİSİ  en iyi ve en güzel kapı modelleri ve fikirleri arasında yerini her zaman alacak, tasarımı ile hep trend kalacak bir modeldir.  
En yeni kapı modelleri , en iyi oda kapısı , en yeni oda kapısı, modern oda kapısı, klasik oda kapısı, göbekli oda kapısı, tasarım oda kapısı, lake oda kapısı, ahşap kaplamalı oda kapısı vb. sürme sürgülü raylı kapı duvar içi sürgülü gizli kayar kapı modelleri ‘nin imalatı ‘nı Ankara da kendi atölyelerimizde yapabiliyoruz. CAGGA oda kapısı imalatı ve modelleri kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle Ankara da yapılmaktadır. Kapı kasaları tutkallı ve vidalanmış olarak boya işlemi yapılmaktadır. Bu sayede sağlamlığı konusunda şüpheye yer yoktur. Oda kapılarımızı ortalama kalınlığı 47-48 mm. dir. Bu kalınlık ile piyasadaki en iyi oda kapısı imalatını yaptığımızı biliyoruz. Oda Kapısı İmalatı, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, oda kapısı modelleri ‘nin tamamı kendi üretimimiz dir. Güncel uygulamalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.