Mutfak Dolabı İSTANBUL

2020 yılında yaşadığımız COVID 19 pandemisi nedeniyle yarım kalan İstanbul yapılanmamız henüz tamamlanmamıştır. Pandemi nedeni ile, 2021 yılı için, tekil olarak mutfak dolabı siparişi alamıyoruz. Maalesef İstanbul da sadece mutfak dolabı yaptırmak için bizlere ulaşan sayın ziyaretçilerimizin 2020 yılında taleplerini karşılayamadık. 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da mutfak dolabına ilave olarak, banyo dolabı, vestiyer, giyinme odası vb ürünleri de talep ederek, belli bir sipariş tutarına ulaşması durumunda sipariş alabilmekteyiz. Bu durum için özür diliyor, anlayışınızı bekliyoruz. İstanbul ‘dan bize ulaşan değerli ziyaretçilerimizle hizmet vermeyi, memnun etmeyi çok istiyoruz. Bu nedenle, 2021 yılı için İstanbul da CAGGA 2020 yılı modern klasik country vintage mutfak dolabı fiyatları üzerinden İstanbul’umuzu CAGGA mutfak kalitesi ile tanıştırmayı arzu ediyoruz.
Mutfak Dolabı Siparişleriniz Hakkında Bilgilendirme
İstanbul’dan mutfak dolabı siparişleriniz için öncelikle Ankara’daki merkezimize telefon veya mail ile ulaşmanızı rica ediyoruz. Fiyatlandırma yapabilmek için, mutfak yaptırmayı düşündüğünüz alanın fotoğraflarını ve ölçülerini talep ediyoruz. Ancak bu şekilde, İstanbul da yapılmasını arzu ettiğiniz mutfağınıza ait 2021 yılı için geçerli modern klasik mutfak dolabı fiyatları hazırlanabilmektedir. Fiyatlarımız sizler tarafından uygun görülürse, siparişinizi almak üzere Ankara merkez ofisimizden geliyoruz.
Firmamız kalite çizgisi nedeni ile İstanbul da olduğu gibi Türkiye’ nin tüm illerinde mutfak dolabı siparişleri yukarıda detaylandırıldığı üzere sadece Ankara dan alınmaktadır. Türkiye Genelinde bayii yapılanmamız yoktur ve bayii yapılması düşünülmemektedir. Bunun nedeni firmamız bilgi birikimi ile oluşturulan ürün detaylarımızı korumak ve sadece kullanıcısı ile paylaşmaktır.
Ankara da olduğu gibi İstanbul da da butik mutfak dolabı veya komple butik ev yaptırmak isteyen sayın ziyaretçilerimizi sadece mutfaklarına talip değiliz. Web sitemizdeki ürünlerle de sizleri buluşturmayı arzu ediyoruz. Butik ve trend ev tasarımları için gerekli mobilyayı yapabilen Türkiye’nin ender firmalarından biriyiz. CAGGA olarak, istenilen tasarım çizgisi ve renklere göre, mutfak banyo vestiyer dolabı, giyinme ve giysi odası, oda kapısı, süpürgelik, merdiven, kitaplık gibi ölçüye dayalı mobilyaların tamamını İtalyan mobilyası kalitesinde üretebiliyoruz.
2021 de 2020 Mutfak Dolabı Fiyatlarımızla İstanbul ‘dayız
2021 yılında İstanbul’da hedefimiz 2020 yılı modern klasik mutfak dolabı fiyatları ile mutfağınızı yapmaktır. Buna ilave olarak, 2020 yılı gardrop, vestiyer, giyinme odası, kapı vb fiyatlarımız ile de 2021 de İstanbul’u CAGGA ile tanıştırmak istiyoruz. Bu yazımızla, pandemi nedeni ile, tekil olarak mutfak yaptırmak istediği halde cevap veremediğimiz sayın ziyaretçilerimizden tekrar tekrar özür diliyoruz. Pandemi sonrası tamamlanacak yapımız ile hizmetimize kesintisiz devam etmeyi arzu ediyor, bizi instagram adresimizden takip etmenizi umuyoruz.