POSMODERN - Camlı & Aynalı Sürgü Kapı

Ankara da üretimini ve uygulamasını yaptığımız, sürgülü, sürgü, sürme, kayar, raylı, gizli kapı modellerimizden POSMODERN ‘in sürgü kapılarının sürme sistemi senkronize (bir kapı, bir yöne sürüldüğünde, diğer kapının da açılması) olarak da kullanılabileceği gibi normal sürme kapı (sağa veya sola kayar kapı) sistemi de kullanılabilir. Ankara Çayyolu ve Ankara Çankaya bölgelerinde uyguladığımız çalışmaları web sitemizde sizlerle paylaştık.
CAGGA Ankara da imal ettiği duvar içinde çalışan sürgülü kapı modeli olan SKY dahil, tüm sürgülü / sürme / sürgü / kayar / raylı / gizli kapı sistemlerinde oluşabilecek arızalar için, kullanılan mekanizmaların üretildiği sürece garanti  vermektedir. Kapı modelimizi tercih eden dostlarımıza, ekstradan sürgü mekanizmaları için yedek almalarını tavsiye ediyoruz. Bu şekilde garanti süremiz ömür boyu olabiliyor. CAGGA nın sürgü kapı sistemlerinde, kapı kanadının alt kısmında, kapı kayarken ses çıkarmaması için özel plastik aparat kullanılmakta, mekanizma montajlarının tamamı gizli montaj olarak yapılmaktadır.
CAGGA sürgü sürme kayar raylı gizli kapı imalatları Ankara da, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Tutkallı ve vidalanmış olarak boya işlemi yapılmaktadır. Bu sayade sağlamlığı konusunda şüpheye yer yoktur. Oda kapılarımızı ortalama kalınlığı 47-48 mm. dir. Bu kalınlık ile piyasadaki en iyi oda kapısı imalatını yaptığımızı biliyoruz.
Sürgü sürme kayar raylı gizli kapı imalatlarımızı, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, oda kapısı modellerinin tamamı kendi üretimimizdir. CAGGA kapı standartları, kapı kanadının yapılış şekline göre üç farklı, kapı kasası yapılış şekline göre iki farklı şekilde belirlenmiştir.
Sürgü sürme kayar raylı gizli kapı kanadına göre CAGGA standartları
Ankara da üretilen sürgü sürme kayar raylı gizli oda kapı modelleri: Düz kapı modellerimizde, 37 mm kağıt petek dolgu hazırlanan ahşap çerçeveye tel zımba ile sabitlenir. Bu kısımdaki ahşap bölümler MDF malzeme ile kaplanır. CAGGA düz kapı modellerini benzer kapı modellerinden detay olarak en büyük fark budur. Ahşap kısmların MDF ile kaplanmasının nedeni, ahşabın zamanla kendini çekmesi sonucu ortaya çıkan görsel sıkıntılar ve boya atmalarının önüne geçebilmektir. Hazırlanan kusursuz iç bölüm üzerine çift taraflı olarak 6mm kalınlığındaki MDF malzeme preslenir. Presleme sonucu ortaya çıkabilecek kusurları ortadan kaldırmak için, oda kapılarımız kontak makinesi dediğimiz geniş bir zımpara makinesinden geçirilerek, kusursuz oda kapısı alt yapısı oluşturulur.
Ankara da üretimi yapılan sürgü sürme kayar raylı gizli oda kapı modellerimiz üst yüzeyde kullanılacak malzemeye göre, mat lake oda kapısı, parlak lake oda kapısı, ahşap kaplamalı oda kapısı olarak üçe ayrılır. CAGGA oda kapısı kanadı kalınlığı yaklaşık 47mm‘ dir. Ülkemizde üreticelerin %75 ‘i 38 mm, %%24 ise 42 mm kapı kanadı üretimi yapmaktadır. Yazının devamına buradan ulaşabilirsiniz. Güncel uygulamalarımızı intagram adresimizden takip edebilirsiniz.