QLINE - Yönetici Masası

Ofis Tadilati ve Ofis Mobilyası Yönetici Masası Ankara
Güvenilir Tadilat Firması kimliğimiz ile 2010 yılından beri Ankara da birçok seçkin projede ofis tadilatı ve ofis mobilyası yönetici makam masası modelleri imalatı işlerinde CAGGA olarak yer aldık. Ankara da Tepe Prime, Via Green, Koç Kuleleri gibi ofis şartnamelerinin çok ciddi takip edildiği projelerde iş yapabilmenin gururunu duyuyoruz.
CAGGA Ankara ‘nın en nezih projelerinde ofis tadilatı  ile beraber ofis mobilya iş kalemlerinden makam masası imalatı da yapabilen tadilat firması yapılanması ile tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Ofis tadilatları için gereken tüm işçilik şekli şartnamelerine ve prosedürlerine CAGGA sahiptir. Ofis tadilat işlerinde genellikle akşam saatlerinde çalışılır. CAGGA akşam saatlerinde de iş yapabilen Ankara ‘nın ender tadilat firmalarından biridir.
CAGGA tadilat firması ‘nı diğer tadilat firmalarından ayıran önemli özelliği, ofis tadilatı için gerekli ofis mobilyası yönetici masası gibi imalatı da Ankara ‘da kendi mobilya atölyesinde üretebilmesidir. Bu sayede en ekonomik fiyatlarla ofis tadilatı yapabilmektedir. Ofis tadilatı için, şartnamesinde belirtilen şekilde elektrik, su, klima ve havalandırma tesisatları işçilikleri CAGGA garantisi ile yapmaktadır. 
CAGGA Ankara da yaptığı ofis tadilat dekorasyonu ve ofis mobilya imalatı işlerinden yönetici makam masası imalatının kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle bir çok kurumun ilk tercihi arasında yerini almıştır. Güvenilir firma kimliğine,  tadilatını yapmadığı halde kontrolörlüğünü yaptığı Ankara Avrupa Konseyi Binası işi buna örnektir. CAGGA bu iş için Avrupa Konseyi’nin yurt dışındaki karar mercileri tarafından seçilmiştir. CAGGA’nın Ankara ‘daki güvenilir ofis tadilat firması olduğunu bu projenin kontrolörlüğünü yaparak göstermiştir.
Ofis Mobilyası Ürünlerinden Makam Masası ve Ofis Tadilatı İş Kalemleri:
CAGGA Ankara olarak ofis tadilatı ile beraber ofis mobilyası imalatı yapabildiğimiz başlıca ürünler: Yönetici Masası, Makam ve toplantı masası imalatı. Sekreter bankosu. Karşılama bankosu. TV üniteleri. Bilgisayar masaları. Muhtelif ofis dolabı. Dosya dolapları. 2- 4 – 6 – 8 kişilik Çalışma masaları. Oda kapısı. Merdiven. Giyisi dolabı vb tüm mobilya işlerini yapabiliyoruz. 
CAGGA Ankara olarak ofis mobilyası yönetici masası için gerekli ofis tadilat işleri: projesine uygun olarak tüm elektrik ve su tesisat işleri. Havalandırma işleri. Isıtma Soğutma sistemlerinin kurulması. Asma tavan işleri. Yükseltilmiş döşeme işleri. Zemin kaplama işleri. Alçı boya duvar kağıdı işleri vb işlerin tamamı CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. Güncel uygulamalarımızı instagram adresimizden takip edebilirsiniz.