Ray Dolap Fiyatları

Gardrop ray dolap gardolap raydolap giyinme odası reflekte camlı elbise dolabı fiyatları ile farklı gardırop modelleri ile Ankara ‘nın dolap markası CAGGA fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. %100 el yapımı olan dolaplarımız, E1 normunda (anti-kanserojen) ham maddeler kullanılarak yapılmaktadır.
CAGGA ‘nın Ankara da imalatı yaptığı tüm giysi dolabı modelleri fiyatları kullanılan malzeme alternatifine göre değişmektedir. Raylı dolap gardrop gardolap fiyatları, kullanılan ray sistemine göre değişiklik göstermektedir. Tüm elbise dolabı fiyatları için bu durum Ankara da olduğu gibi tüm dünyada da aynıdır.
Raylı dolap fiyatları ‘nı değiştiren diğer bir durum ise tasarımda kullanılacak çekmece adetidir. Ankara da sürme dolap ve giysi dolabı kısaca gardırop fiyatları ‘mız her bütçeye göre uygun olacak şekilde vardır. Instgram adresimizi takip ederek güncel modellerimizi görebilirsiniz.
Ankara da imalatını yaptığımız ray dolap modelleri ve  gardrop fiyatları ile sizleri şaşırtacağımıza emin olabilirsiniz. Raylı dolap fiyatları genel olarak toplam metrekare büyüklüğe göre değişmektedir. Kapladığı alanı az olan bir dolap için gardırop veya sürme dolap metrekare fiyatları Ankara da olduğu gibi tüm Türkiye ve dünyada da fazladır. Raylı dolap fiyatlarını en çok etkileyen, toplam üretilecek dolap miktarıdır.
CAGGA Ray Dolap giysi dolabı ve gardrop modelleri modüler olarak Ankara Siteler atölyelerimizde üretilmekte fiyatları ise toplam ihtiyaç miktarına göre değişmektedir. Bu nedenle elbise dolabı yaptırmak isteyen sayın ziyaretçilerimizin bizimle iletişime geçmesini tavsiye ederiz.
Sürgü Dolap Fiyatları 
Örneğin üç metre uzunluğunda bir sürme dolap ihtiyacınız var. CAGGA olarak biz bu dolabı üç metre uzunluğunda değil üç tane bir metre dolabın birleştirilmesiyle oluşturuyoruz. Yarattığımız modüler yapı nedeni ile dolabınızın modüllerini Ankara veya Ankara dışında başka bir yere götürebilme imkanını sunuyoruz. Doğal olarak bu sistem dolap sürgü dolap fiyatları ‘mızı bir miktar artırıyor. Bunun yanında yeni bir dolap yaptırmaktan daha ucuza geldiğini de belirtmeliyiz.
Kullanılan kapak malzemesi raylı dolap ve gardrop fiyatlarını etkileyen diğer unsurdur. Gardrop ‘lar metrekare olarak büyük olduklarından fiyatları ‘nı kullanılacak kapak malzemesi ve sürgü mekanizması direk etkiler. Ankara ‘da ekonomik fiyatları olan suntalam gardrop ve ray dolap modelleri tercih etmesini tavsiye ederiz. Web sitemizde gördüğünüz dolap yerleşimleri ve imalatı firmamız garantisinde yapılmaktadır. Ankara dışına modüler olarak demonte olarak dolap gönderebiliyoruz.