XDESIGN - Özel Tasarım Yatak Başlığı

XDESIGN CAGGA Ankara, sade ve minimal görünümlü alçak yatak başlığı ile modern yatak başı modelleri arasındadır. Baş kısmında, gece lambası ihtiyacını gören led aydınlatma vardır. Bazayı saran travers kısmının alt kısmında oluşturulan özel aydınlatma detayı ile gerekli aydınlatma ve modern görünüm etkisi sağlanmıştır. Çekmeceleri ile gerekli depolama alanları yaratılmıştır.
Ankara da imalatı yapılan, yere en yakın mesafe imkanı sunan alçak yatak başlığı seçeneği ile, modern başlık modelleri nden farklıdır. XDESIGN yatak başı modelleri için baş ve travers kısımlarında her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. En ekonomik malzeme olarak bilinen suntalam kullanarak yaptığımız yatak başı modelleri, lake  modellerimizi  bile kıskandıracak işçilik, titizlik ve detayda üretilmiştir.
Modern ve alçak yatak başı modelleri için, gerekli olan elektrik alt yapısı, CAGGA Ankara tarafından yetkilendirilmiş, elektrik personelleri tarafından garanti ile yapılmaktadır. Ev tadilatı veya yatak odası tadilatı sırasında, yatak başı kısmındaki çekmeceler üzerine vaviyen anahtar dediğimiz elektrik tesisatı çekilir. Odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Bu hatta ilave olarak, ışıklı perde fonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır.
CAGGA alçak modern yatak başlığı modelleri imalatları, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Yatak başı imalatlarımız, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Web sitemizde gördüğünüz, yatak başı modelleri nin tamamı kendi üretimimiz dir. İnternetten bulabileceğiniz, tüm “yatak başı modelleri” imalatlarını kendi atölyelerimizde yapabiliyoruz.
Alçak Lake Yatak Başı modelleri:
Web sitemizde yer alan alçak modern yatak başlığı modelleri dışında Ankara ve şehir dışına özel ölçüde kişiye özel imalatta yapabiliyoruz. Çocuk odası genç odası talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Güncel uygulamalarımız instagram adresimizde paylaşılmaktadır. Boyalı (lake kapaklı) modellerimiz, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake uygulamalarımız yedi kat, parlak lake uygulamalarımız ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini kesinlikle tavsiye ediyoruz.