XLINE - Ahşap Kaplamalı Kapı

XLINE Cilalı kapı da denilen ahşap kaplamalı oda kapısı modelidir. Ankara da üretimini yaptığımız kaplamalı oda kapısı kasa pervaz genişliği 10 cm, kalınlığı 18 mm. dir. Kullanılan kaplamalar tek yönde uygulanabileceği gibi, farklı yönlerde de kullanılabilir. Bu tip kapılar, kullanılan kaplama ismine göre adlandırılırlar. Örneğin ceviz kaplama uygulanırsa, ceviz kaplamalı, meşe kullanılırsa meşe kapı, desen kullanılırsa flatolu kapı adını alır. Bu tip kapılar, düz formda olabileceği gibi klasik göbekli kapı şeklinde de olabilir.
Masif Kaplamalı Oda Kapısı İmalatı Standartlarımız :
Ahşap kaplamalı oda kapısı ve tüm kapı imalatlarımız Ankara ‘da kendi mobilya atölyemizde %100 el işçiliği ve anti kanserojen ham maddeler kullanılarak yapılmaktadır. Ahşap Kaplamalı Oda Kapısı modelimiz olan XLINE oda kapısı, düz oda kapısı standartlarımıza uygun bağlı kalınarak, 37 mm kağıt petek dolgu hazırlanan ahşap çerçeveye tel zımba ile sabitlenir. Bu kısımdaki ahşap bölümler MDF malzeme ile kaplanır. CAGGA düz kapı modellerini benzer kapı modellerinden detay olarak en büyük fark budur. Ahşap kısmların MDF ile kaplanmasının nedeni, ahşabın zamanla kendini çekmesi sonucu ortaya çıkan görsel sıkıntılar ve boya atmalarının önüne geçebilmektir. Hazırlanan kusursuz iç bölüm üzerine çift taraflı olarak 6mm kalınlığındaki MDF malzeme preslenir. Presleme sonucu ortaya çıkabilecek kusurları ortadan kaldırmak için, oda kapılarımız kontak makinesi dediğimiz geniş bir zımpara makinesinden geçirilerek, kusursuz oda kapısı alt yapısı oluşturulur. İstenilen ahşap kaplama hazırlanan kapı paneline preslendikten sonra, arzu edilen üst yüzey işlemi yapılır.
CAGGA masif kaplamalı oda kapısı imalatları, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmakta olup, tutkallı ve vidalanmış olarak boya işlemi yapılmaktadır. Bu sayede kapı sağlamlığı konusunda şüpheye yer yoktur. Oda kapılarımızı ortalama kalınlığı 47-48 mm. dir. Bu kalınlık ile piyasadaki en iyi oda kapısı imalatını yaptığımızı biliyoruz. Oda Kapısı İmalatlarımızı, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, oda kapısı modellerinin tamamı kendi üretimimizdir.
CAGGA kaplamalı oda kapısı tercih eden müşterilerimize özel indirimler :
Ahşap kaplamalı oda kapısı modelleri için kullanılan aksesuar gruplara Ankara da partnerimiz olan Orjinal hırdavatta ciddi indirimler verilmektedir.