ZORO - Makam Masası

Patronları, iş adamlarını, valileri, kaymakamları, müdür ve genel müdürleri unutamazdık. CAGGA Ankara olarak, makama özel tasarladığımız ve imalatı ‘nı makam masası modelleri arasında olan ZORO modelimizi sizler için tasarladık. Çalışma masası ile toplantı masası özelliklerini bir arada verme arzumuz, bizi ZORO modelimizi yaratmaya zorladı. Adı üretimi zor olduğu için Zor o kısaca ZORO oldu.
Makam sahibi olan kişilerin yoğunluğunu düşündük. Bir de toplantı masasının çok yer kapladığını. Bu eksende CAGGA Ankara olarak, hem toplantı masası, hem de yönetici masası modelleri yaratıp imalatı ‘nı yapmaya karar verdik. ZORO modeli tamamen bu fikir ekseninde oluşturuldu. Masanın tasarımı yaparken şunu düşündük. Makama sahip olan bir kişi harıl harıl çalışırken bir anda kapı çalar ve bir çalışanı gelir. Ancak toplantı masasına geçmek yersizdir. Hemen çalışan masaya alınır ve toplantıya başlanır. İşte ZORO nun var olma hikayesi budur.
ZORO yönetici masası modelleri ‘nin ana fikrinin toplantı masasına yansıması BOSS toplantı masası modeli olmuştur. CAGGA Ankara ‘nın toplantı masası özelliğindeki makam masası imalatı ‘mız ZORO ile istediğiniz zaman toplantı yapabilirsiniz. Toplantı için zaman kaybının olmadığı bu tasarım ile rahat rahat çalışabilirsiniz. ZORO ile artık bilgisayarınızı toplayıp toplantı masasına geçmenize gerek yok.
Makam Masası Modelleri İmalatı Ankara:
Boyalı (lake kapak ve masalı) yönetici masası modelleri imalatı ‘mız Ankara da dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.
CAGGA olarak, tüm makam masası modelleri imalatı için kullandığımız mekanik aksamlar, ömür boyu garantimiz altındadır. CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır. Güncel uygulamalarımızı intagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Ankara da imalatı ‘nı yaptığımız makam masası modeline ilave olarak arzu ettiğiniz modelleri de yapabiliyoruz. Yukarıda sizlerle paylaştığımız üretim şekline göre en uygun fiyatlı masa imalatımız ile sizleri bekliyoruz. İsteğinize göre masif, ahşap, masif kaplamalı, parlak veya mat lakeli uygulamalarımız mümkündür.