Amaç ve Hedeflerimiz

CAGGA, 5 MART 2010 tarihinde, Ağaçişleri Endüstri Mühendisi Çağatay Saygı tarafından Ankara ‘da kurulmuştur. Amacı, hayal edilemeyeni gerçekleştirmektir. Çağatay Saygı ‘nın 1997-2010 yılları arasında, kendisine özgü çizgi ve tarzla geliştirdiği mekan ve mobilya tasarımları, 2010 yılında CAGGA adı altında kullanıcıları ile buluşmuştur. Kaliteli mutfak banyo dolabı üretebilmek ve ürettiği mutfak banyo dolabı için gerekli olan ev tadilatı için, kendi bünyesinde Ankara ‘da ev tadilatı yapabilmek üzere yapılanmıştır. Zaman içerisinde, kaliteli mutfak banyo dolabı ve  Ankara ‘da yaptığı ev tadilatı ile tavsiye edilen dolap ve tadilat firması olmayı başarmıştır. Mutfak Dolabı modelleri ile Ankara ‘da 2021 yılında da hizmete devam etmektedir.

2021 de de Ankara ‘nın tavsiye edilen ev tadilatı ve mutfak banyo dolabı firması:

CAGGA kısa sürede Ankara ‘da tavsiye edilen dolap ve ev mutfak banyo tadilatı firması markası olmuştur. Bunun nedeni kaliteli ürün ve hizmetleridir. Komple ev tadilatı yapabilmesine ilave olarak, ürettiği kaliteli mutfak banyo dolabı ile Ankara ‘da tavsiye edilen dolap firması olmayı başarmıştır. Ürün yelpazesi, bitmek bilmeyen tasarım arzusu nedeni ile farklı fikirlerin yarattığı modellerin eklenmesiyle sıra dışı yaklaşımlar artarak devam etmektedir. 2021 de de mutfak dolabı ve tüm ürünlerimizde Ankara ‘da sizinle olacağız. Cesaret  Akıl  Güven Garanti Ahlak

Ankara da Kaliteli ev tadilatı ve Kaliteli mutfak banyo dolabı imalatı 2021:

CAGGA, kurulduğu günden beri kaliteli  Ankara ‘da ev tadilatı ve kaliteli mutfak banyo dolabı yapmaktadır. Her zaman farklı olmayı hedeflemiştir.  Ankara ‘da tadilat ve kaliteli mutfak banyo dolabı imalatı konusunda tanınan, sektöründe en iyi iş yapan bilinir firmalardan biri olmayı başarmıştır. Ankara’nın tavsiye edilen tadilat ve mutfak banyo dolabı firmasıdır. Başarısının temelinde, çok iyi ürün ve hizmetleri tüketicisiyle en iyi fiyatlar ile buluşturma fikri vardır. Mobilya grupları ve ev tadilatı için kullanılan malzemeler, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları olan BLUM ürünleri ile donatılmaktadır. Ürünlerimizi, Ankara siteler adresimizdeki kendi atölyemizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, mutfak dolabı, banyo dolabı, giysi dolabı, ray dolap, vestiyer dolabı vb. ölçüye dayalı tüm mobilya ürünleri kendi imalatımız dır. 2020 yılında hazırlamaya başladığımız 2021 yılı mutfak dolabı modellerimiz ile Ankara da yine iddialı olacağız.

CAGGA Ankara ‘nın Kaliteli Ev Tadilatı Hizmet Anlayışı ve 2021 Yılı Mutfak Banyo Dolabı İmalatı:

Ankara ‘da ev mutfak banyo tadilatı hesaplama formu ile, tüketicileri tadilat işine girmeden önce korumayı hedeflemiştir. Gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini müşterilerine göstermektedir. Bu amaçla hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı, kendisi tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumaktadır. Mobilyasında olduğu gibi tadilat işlerinde de kendisine özel standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır. Gerekirse yeniden yapılır. CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır. Bu ayrıcalık ile Ankara ‘da tavsiye edilen tadilat firması ve mutfak banyo dolabı üreticisi olmayı başarmıştır. 2021 yılında da mutfak banyo vb dolabı konusunda Ankara da tavsiye edileceğimizi umuyoruz.

Kaliteli Mutfak Banyo Dolabı ve Ev Tadilatı Markası olarak CAGGA 2021 Hedefi:

Birincil hedefi, girmiş olduğu sektörlerde kalitesi ve hizmet anlayışı ile bilinen en iyi markalardan biri haline gelmektir. Ev mutfak banyo tadilatı ve web sitemizdeki mutfak dolabı, banyo dolabı, gardırop, tv ünitesi, kapı modelleri ve tüm tasarım yaklaşımları tamamen firmamıza aittir. Model isimleri, fikir ekseni ve ürün detayı düşünülerek isimlendirilmiştir. Bu hedefle Ankara ‘dan sonra Türkiye ‘de tavsiye edilen tadilat firması ve tavsiye edilen mutfak banyo dolabı markası olarak devam etmek istiyoruz. CAGGA Garantisi ömür boyu devam etmektedir. 2021 yılında Ankara da ürettiğimiz mutfak dolabı modellerimiz onunca yılımıza özel detaylar içermektedir.