CLOSE - Kapaklı Giyinme Odası

Kapaklı Giyinme odası dolabı modelleri ve yaklaşımları geniş bir konudur. Web sitemizde sizler için mümkün olduğunca ayırmaya çalıştık. Oda şeklinde hazırlanan mekan, gövde ve kapak kullanım şekline göre farklı faydalar sağlar. Ankara Çayyolu mağazamızda sizler için cam sürgü kapaklı giyinme odası imalatı yaptık. Amacımız, ufak bir hacimde bile nasıl bir alan yaratacağımızı göstermekti.
Web sitemiz de ise Ankara ‘da uygulamasını yaptığımız kapaklı kapaksız sürgü kapaklı cam ve lake kapaklı giysi odası dolabı modelleri ‘ni sizlerle paylaştık. Lake, suntalam katlanır, bronz aynalı, şeffaf cam kapaklı giyinme odası modelleri hakkında ön bilgi vermeye çalıştık. Ayrıca, dolap içi aydınlatma alternatiflerimizi sizinle paylaşmak amacıyla hareket sensörlü dolap içi aydınlatma nedir? Led ‘li dolap içi aydınlatma nasıl olur? konularında bilgi vermek istedik. Elbise dolabı Ankara ‘da en tercih edilen ürün grubumuzdan biridir.
Kapaklı giysi odası dolabı Ankara ‘da üretilmektedir. Elbise dolabı modelleri için uyguladığımız dolap içi led aydınlatma seçenekleri, CAGGA led aydınlatma detayı ile kusursuz görme imkanı ve şıklık sunmak üzere tasarlanmıştır. Kapaklı Giyinme odası modelleri, hareket sensörlü dolap aydınlatma ile daha şık ve içerisine girdiğinde yanan led aydınlatma ile farklı bir ortam yaratabilir. Kullanıcılar genellikle, kapaksız giyinme odası tasarımlarını, elbiselerinin tozlanma ihtimali nedeniyle genel olarak kapaksız elbise dolabı tercih etmezler. Giyinme odası modelleri içim geliştirmiş olduğumuz, kapak arası sızdırmaz alüminyum detayımız ile %100 toz almama garantisi veriyoruz. Ankara ‘da kapaklı Elbise dolabı imalatı ile sektörün lideri olmak bizlere mutluluk veriyor. Giyinme odası modellerimizden walk in closet sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Sürgü Kapaklı giysi odası ve tüm elbise dolabı modelleri için kullandığımız mekanizmalar ömür boyu garantilidir. İmalatını yaptığımız Kapaklı Giyinme Odası ile Ankara ‘da ekonomik fiyatlarımızla şaşırtmaya devam edeceğiz.
Kapaklı Giyinme Odası Dolabı İmalat Standartlarımız:
Kapaklı giyinme ve giysi odası dolaplarımızda dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”  Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımızı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımızda tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarıkmızda yedi kat, parlak lake kapklarımızda on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz.
Kapaklı ve sürgü kapaklı giyinme ve giysi odası dolaplarımızda kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır. Ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla, ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz. CAGGA markalı dolap tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır. Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır.