CAGG - Ada Mutfak Dolabı

Ada mutfak dolabı modelleri imalatı Ankara ‘da bir çok mutfak dolabı modelimizde uyguladığımız bir yaklaşımdır. Klasik modern country vintage mutfak tasarımlarında ada tipi mutfak dolabı fikirleri sıkça kullanılır. CAGGA olarak, ekonomik ada davlumbazı yapabilmekteyiz. Mutfak dolabı ve davlumbazı imalatı Ankara Siteler ‘deki kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Ada davlumbazı fiyatları ekonomik olduğu gibi ayrıca, üzerine priz takılabildiği için artı kullanım sağlamaktadır. Ada mutfak modelleri tasarımı yapılırken, mutfaktaki dolap ve tezgah kullanım alanları parçalanmıştır. Ocak, eviye veya oturum alanı olarak bu parçalanma yapılabilir. Mutfağın ortasında konumlandırılmış ada ünitesi yemek masası amaçlıda kullanılır.
Ada Mutfak Dolabı Modelleri İçin Ekonomik CAGGA Davlumbazı:
Ankara ‘da imalatı yaptığımız ada mutfak dolabı modelleri için, davlumbaz olarak mutfakla aynı renklerde ada davlumbaz kullanmayı tercih ediyoruz. Ada davlumbaz fiyatları yüksek olduğu için, mutfak dolabı malzemesi ile aynı renk ve dokuda hazırladığımız kutu içerisine aspiratör entegre ederek, ekonomik ada davlumbazı yapabiliyoruz. Farklı ada davlumbaz modelleri üreten ELICA ürünlerini görmenizi tavsiye ederiz.
CAGG ada mutfak dolabı modeli fikirleri için toplam mutfak alanı olarak, minimum  15m2 kare veya kareye yakın dikdörtgen bir alana ihtiyaç vardır. Adalı mutfak dolabı fikirleri için mutfak tadilatı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında ada ünitesini ne amaçla kullanılacağının belirlenmesidir. Ankara ‘da ada ve yarımada mutfak dolabı modelleri için mutfak tadilatı firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.
Ada ünitesinde ankastre ocak bulunan ada mutfak dolabı yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımında ocak ile eviyenin karşılıklı olmasına dikkat edilmelidir. Ülkemizde doğalgaz tesisat tadilatı için zemin altından geçilmesine izin verilmediğinden bu mutfak dolabı yerleşimlerinde, gazlı ocak yerine, indiksiyonlu ankastre ocak veya elektrikli ankastre ocak kullanılması gerekmektedir. Ekonomik ada davlumbazı ile görsel etki artırılabilir.  (Ankara ‘da ada mutfak modelleri ego doğalgaz onayı işlemleri için mutfak tadilatı sayfamızı ziyaret ediniz.) Ada ünitesinde eviye bulunan ada mutfak yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımında da ocak ile eviyenin karşılıklı olmasına dikkat edilmelidir. Ada ünitesinin yardımcı tezgah olarak kullanıldığı ada mutfak  yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımı, genellikle büyük mutfaklarda tercih edilen bir durumdur. Buzdolabından alınan veya konulacak bir yiyeceğin, mesafe nedeni ile önce bu alana konulduktan sonra diğer tezgaha geçirilmesi amacıyla kullanılır. 
Ankara ‘da Vintage, Bahçe Katı, Klasik ve Country ada mutfak dolabı modelleri için mekanda yapılması gereken komple tadilat işlemler, gerekli tüm alt yapı, elektrik tesisatı çekilmesi, su tesisatı çekilmesi, doğalgaz tesisatı çekilmesi, a’dan z’ye komple tadilat için gereken tüm işçilkler, ego doğalgaz proje onay işlemleri dahil firmamız tarafından yapılmaktadır.