HARD - Kablo Gizlenen TV Ünitesi

CAGGA Ankara HARD, Kulpsuz modern tv ünitesi modelleri tam bir fikir ürünüdür. TV ünitesi tasarımlarımız arasında en iddialı modellerimiz arasındadır. Tasarımı yapılırken kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınmıştır. HARD modelinin detayları diğer CAGGA tv ünitelerine de ilham kaynağı olmuştur. Fikir tamamen CAGGA markası na aittir. CAGGA nın tasarım ürünüdür. HARD tasarımı yapılırken diğer modellerden farklı olması CAGGA Ankara nın birinci hedefiydi. TV ünitelerinde genel olan sıkıntı, kabloların çok çirkin görünmesiydi. CAGGA düşündü ve tamamen kablo görüntüsünden kurtuldu. Basınca kendiliğinden yukarı kalkan 275 cm uzunluğundaki tek parça kapağı ile benzer tasarımları teknik olarak da geride bırakmıştır.
CAGGA ‘nın Ankara ‘da kendi atölyesinde imal ettiği HARD modern tv ünitesi modelleri ‘nde kulpsuz detaylar alışılmışın dışında tamamen kendi çizgisine uygun olarak tasarlanmıştır. Gönye burun detaylar ile kapak kalınlıkları gizlenmiştir. Ürün bir bakıma kara kalemle çizilmiş formdadır. Gönye burun birleşim detayları ile bu şekilde açılım henüz mümkün değildir. CAGGA kapağın yukarı açılabilmesi için bazı parçalarda 3mm gibi hassas kalınlıklara inerek sistemin çalışmasını sağlamıştır. Tabiiki yukarıda anlattığımız detaylar tasarım ürünü HARD a yetemezdi. Derinliği 47 cm yüksekliği 22 cm uzunluğu 275 cm olan objeyi ayaksız olarak montajını yapabilmeliydi. Bunun için özel asma detayları geliştirildi. %100 düşmeme garantili ürün tasarımı tamamlandı.
HARD Lake Modern TV Ünite Modelleri İmalat Standartları:
CAGGA Ankara olarak modern tv ünitesi modelleri için, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız tüm modern tv ünitesi gövde birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. Boyalı (lake kapaklı) tv ünitesi modellerimiz dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile boyanmaktadır. Kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.