MOOD - Yarımada Mutfak Dolabı

Yarımada mutfak dolabı modelleri imalatı Ankara ‘da mutfak tadilatı yaptığımız bir çok yarım ada mutfak dolabı modelleri mizde ekonomik ada davlumbazı ile beraber uyguladığımız bir yaklaşımdır. Klasik modern country vintage mutfak tasarımlarında bu tip mutfak dolabı fikirlerine sıkça kullanılır. CAGGA olarak, ekonomik ada davlumbazı yapabilmekteyiz. Mutfak dolabı ve ekonomik davlumbaz imalatı Ankara Siteler ‘deki kendi mobilya atölyelerimizde yapılmaktadır. Ada davlumbazı fiyatları ekonomik olduğu gibi ayrıca, üzerine priz takılabildiği için artı kullanım sağlamaktadır. 
Yarımada mutfak dolabı modelleri ‘nde ocak ve eviye aynı tezgahta dır. Bu sayede, ocak ve eviye arasında yer alan hazırlık tezgahı olabilecek en büyük mesafededir. Mutfak tadilatı yapılırken, hazırlık tezgahının büyük tutulması çok önemlidir. Mutfak kullanıcısı, mutfağını kullanırken ocak eviye ve hazırlık tezgahına her zaman yakın olduğundan kullanımı çok rahattır. MOOD modelinde, duvarda davlumbaz kullanılmadığı için üst dolap alanını daha fazladır. Bu nedenlerden dolayı MOOD mutfak, mutfak alanı müsaitse mutlaka düşünülecek ilk tercih olmalıdır.
Yarımada mutfak dolabı için ekonomik Ada Davlumbazı:
Ankara ‘da imalatı ve tadilatı ‘nı yaptığımız yarımada mutfak dolabı modelleri için, davlumbaz olarak mutfakla aynı renklerde ada davlumbaz kullanmayı tercih ediyoruz. Ada davlumbaz fiyatları yüksek olduğu için, mutfak dolabı malzemesi ile aynı renk ve dokuda hazırladığımız kutu içerisine aspiratör entegre ederek, ekonomik ada davlumbazı yapabiliyoruz. Farklı ada davlumbaz modelleri üreten ELICA ürünlerini görmenizi tavsiye ederiz.
MOOD yarımda mutfak dolabı modelleri mutfak tadilatı için gerekli alan minimum 15m2 karedir. Kareye yakın dikdörtgen bir alana ihtiyaç vardır. Bu tipte mutfak dolabı için mutfak tadilatı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususların başında ada ünitesini ne amaçla kullanılacağının belirlenmesidir. Ankara ‘da yarımada mutfak dolabı modelleri için mutfak tadilatı firmamız tarafından garantili olarak yapılmaktadır.
Yarımada ünitesinde ankastre ocak bulunan yarım ada mutfak dolabı yerleşimi: Bu mutfak dolabı tasarımında ocak ile eviyenin karşılıklı olmasına dikkat edilmelidir. Ülkemizde doğalgaz tesisat tadilatı için zemin altından geçilmesine izin verilmediğinden bu mutfak dolabı yerleşimlerinde, gazlı ocak yerine, indiksiyonlu ankastre ocak veya elektrikli ankastre ocak kullanılması gerekmektedir. Ekonomik ada davlumbazı ile görsel etki artırılabilir. Ankara ‘da ada mutfak dolabı modelleri ego doğalgaz onayı işlemleri için mutfak tadilatı sayfamızı ziyaret ediniz.
Yarımada ünitesinde eviye bulunan yarım ada mutfak dolabı yerleşimi: Bu mutfak dolabı tasarımında da ocak ile eviyenin karşılıklı olmasına dikkat edilmelidir. Ada ünitesinin yardımcı tezgah olarak kullanıldığı ada mutfak dolabı yerleşimi; Bu mutfak dolabı tasarımı, genellikle büyük mutfaklarda tercih edilen bir durumdur. Buzdolabından alınan veya konulacak bir yiyeceğin, mesafe nedeni ile önce bu alana konulduktan sonra diğer tezgaha geçirilmesi amacıyla kullanılır. 
Ankara ‘da yarım ada mutfak dolabı modelleri için mekanda yapılması gereken komple mutfak tadilatı işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Gerekli tüm alt yapı, elektrik tesisatı çekilmesi, su tesisatı çekilmesi, doğalgaz tesisatı çekilmesi, a’dan z’ye komple tadilat için gereken tüm işçilikler, ego doğalgaz proje onay işlemleri dahil firmamız tarafından yapılmaktadır.