ZENN - Tasarım Banyo Dolabı

CAGGA Ankara ZENN, 2021 banyo dolabı fikirleri ve en yeni kulpsuz modern banyo modelleri arasındadır. Yeni banyo trendleri ve sıra dışı banyo modelleri arasında kesinlikle yerini alacaktır. Modern banyo görünümüdür. Banyo tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz, özel bitiş ve ayaksız montaj detayları ile sıra dışı bir banyo modelidir. Banyo renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiş, beyaz mat lake ile ahşap kaplama bir arada kullanılmıştır.
CAGGA Ankara ’nın en yeni kulpsuz banyo dolabı fikirleri ve 2021 beyaz modern banyo modelleri arasındadır. Sıra dışı tasarımı ile yeni banyo trendleri ve modelleri arasında kendisine yer bulmuştur. Bu banyo yerleşiminin tüm alt yapısı (elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı vb.) ve banyo tadilatı CAGGA tarafından, CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. Ahşap kaplamalı gizli montajlı tezgahı olan banyo dolabı tasarımı detayları sıra dışı üretilmiştir. Beyaz mat lake renkli çekmece dolabı kulpsuz ve basınca  açılabilen özelliktedir. Sıra dışı tasarlanan ayaksız uçan görüntüsü ile, banyo modelleri ve fikirleri arasında herkesin beğenisini ve övgüsünü almayı başarmıştır. ZENN 2021 yılında da en iyi ve en güzel banyo modelleri ve fikirleri arasında yerini her zaman alacak, tasarımı ile hep trend kalacak bir modeldir.
 
2021 Sıra Dışı Banyo Dolabı Fikirleri CAGGA da.
 
Modern banyo modelleri ‘nin vazgeçilmezi kulpsuz detaylar, genel olarak dolap kapağında kullanılan mekanizmaya veya dolap gövdesi imalatı sırasında gövdede uygulanan detaylar ile sağlanmaktadır. 2021 yılında da özellikle modern banyo dolabı fikirleri ‘nin uygulanabildiği tüm mekanlarda kullanılabilinir. Dolap kapağında kullanılan mekanizmaya göre kulpsuz banyo dolabı modelleri: CAGGA Ankara olarak, kapakta kullanılan, basmatik menteşe veya bas aç menteşe sistemlerine ilave olarak, çekmece sistemlerimizde de benzer özellikler içeren BLUM markalı ürünler kullanmaktayız. Gövdede uygulanan imalat şekline kulpsuz banyo dolabı modelleri: Banyo dolabı imalatı yapılırken, banyo dolabı gövdesinde, parmakların rahatça girebileceği / rahatça dolap kapak ve çekmecesini açabilmek için gerekli ergonomik yapı sağlanır.
CAGGA özellikle MOON banyo dolabı modelinde de 2021 banyo dolabı fikirleri içinde iddiasını devam ettiren diğer modelimizdir. Kulpsuz banyo dolabı anlayışına, basınca açılabilen kulpsuz banyo dolabı anlayışını yaratmıştır. CAGGA dolap tasarım fikirleri arasında farklı bir yaklaşımdır. Kulpsuz banyo dolapları, görsel olarak çok yalın, minimal yapıda olduğu için uzun süre sıkılmadan kullanılacak modern banyo modelleri arasından kendine yer bulmuştur. Ankara CAGGA markalı banyo dolabında kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. BLUM markalı bu mekanizmalar için ayrıntılı bilgile buradan ulaşabilirsiniz.