TONE - Beton Dokulu Mutfak Dolabı

TONE beton dokulu çimento kapaklı mutfak dolabı CAGGA Ankara ‘nın tasarım mutfak dolabıdır. Modern mutfak modelleri içinde en yeni mutfak dolabı fikirleri ve arasındadır. En yeni mutfak trendleri ve sıradışı mutfak modelleri arasında kesinlikle yerini alacaktır. Modern mutfak görünümüdür. Mutfak tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz ve led aydınlatmalı detayları ile sıradışı bir mutfak modelidir.
Tone CAGGA’nın en yeni kulpsuz mutfak dolabı fikirleri trendleri ve beton dokulu çimento kapaklı mutfak modelleri arasındadır. Sıra dışı tasarımı ile yeni mutfak trendleri ve modelleri arasında kendisine yer bulacaktır. Bu mutfak yerleşiminin tüm alt yapısı (elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı vb.) ve komple mutfak tadilatı CAGGA tarafından, CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. 
 
Beton Dokulu Çimento Kapaklı Sıradışı Mutfak Dolabı Fikirleri :
Beton dokulu çimento kapaklı mutfak dolabı modelleri fikirleri için geniş kapaklar tercih edilmiştir. Üst mutfak dolabı tasarımı detayları sıra dışı üretildiğinden genişiliği 180 cm olan kapak kusursuz çalışmaktadır. Sıra dışı tasarlanan alt mutfak dolabı bazasız olup modül yere kadar yapılmıştır. Bu sayede maksimum kullanım sağlanmıştır. Bazasız olmasına rağmen çekmeceler çıkarıldığında zemin rahatlıkla silinebilir özelliktedir. Gövde yapısı ile modern mutfak modelleri ve en yeni mutfak fikirleri arasında yeni bir nefes olacaktır. Patenti mutfak dolabı CAGGA Ankara’ya aittir. Özel karışımlı toprak esaslı malzeme %100 su geçirmez, %100 yanmaz, %100 revize edilebilir özelliktedir.
En yeni Kulpsuz Beton Dokulu Mutfaklar CAGGA da.
Modern mutfak dolabı modelleri trendleri ‘nin vazgeçilmezi kulpsuz detaylar, genel olarak dolap kapağında kullanılan mekanizmaya veya dolap gövdesi imalatı sırasında gövdede uygulanan detaylar ile sağlanmaktadır. Beton dokulu çimento kapaklı mutfak dolabı özellikle açık mekan mutfak dolabı fikirleri ‘nin uygulanabildiği tüm mekanlarda kullanılabilinir. Dolap kapağında kullanılan mekanizmaya göre kulpsuz mutfak dolabı modelleri: CAGGA olarak, kapakta kullanılan, basmatik menteşe veya bas aç menteşe sistemlerine ilave olarak, çekmece sistemlerimizde de benzer özellikler içeren BLUM markalı ürünler kullanmaktayız. Gövdede uygulanan imalat şekline kulpsuz mutfak dolabı modelleri: Mutfak dolabı imalatı yapılırken, mutfak dolabı gövdesinde, parmakların rahatça girebileceği / rahatça dolap kapak ve çekmecesini açabilmek için gerekli ergonomik yapı sağlanır.
CAGGA Ankara özellikle BENN mutfak dolabı modelinde de mutfak dolabı fikirleri içinde iddasını devam ettiren diğer modelimizdir. Kulpsuz mutfak dolabı anlayışına, el dışında ayakla açılabilen kulpsuz mutfak dolabı anlayışını yaratmıştır. CAGGA dolap tasarım fikirleri arasında farklı bir yaklaşımdır. Kulpsuz mutfak dolapları, görsel olarak çok yalın, minimal yapıda olduğu için uzun süre sıkılmadan kullanılacak modern mutfak modelleri arasından kendine yer bulmuştur. CAGGA markalı mutfak dolabında kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. BLUM markalı bu mekanizmalar için ayrıntılı bilgile buradan ulaşabilirsiniz. Beton dokulu çimento kapaklı mutfak dolabı modelleri uygulamalarımızı ve en yeni trendleri instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz.