IZZY - Mekana Göre TV Ünitesi

CAGGA Ankara olarak özel ölçüye göre TV ünitesi modelleri imalatı ve ev tadilatı sırasında gerekli alt yapıyı yapabiliyoruz. Günümüzde tüketiciler, pinterest instagram vb. siteler vasıtasıyla ev mobilyasındaki en yeni trendeler takip edilebiliyor. Kısacası tüketiciler, internet üzerinden beğendiği tarz ve mobilya ürünlerini bulabiliyor. Arzu edilen tarz ve gösterilen mobilyalar üzerinden CAGGA olarak mobilya imalatı yapabilmekteyiz. Bizlere gösterilen tarzlar üzerinden eviniz ölçüsü alındıktan sonra arzu ettiğiniz ürün tasarımı yapabiliyoruz. Ölçüsüne göre tv ünite modelleri için gerekli alt yapı CAGGA Ankara ev tadilatı ekibi tarafından titizlikle yapılmaktadır. Özellikle HARD modelimiz incelenirse, duvara asılı olan televizyonun kabloları gözükmemektedir. Uygulanan işlem 70mm lik bir pimaş duvar içine gömülmesidir. Bu sayade televizyona giden tüm kablolar gizli bir şekilde tv ünitesinde bağlanmaktadır.
Ankara da ev tadilatı yapmayan müşterilerimiz için özel ölçüye göre tv ünitesi modelleri imalatı sırasında farklı çözümler üretebiliyoruz. Bu çözümler tamamen kırımsız tozsuz çözümlerdir. Bu nedenle arzu ettiğiniz modelin ev tadilatı gerektirdiğini düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz.
Ölçüye Göre TV Ünitesi İmalatı Standartlarımız:
Ankara da ev tadilatı firması ve mobilya üreticisi olarak ölçüye göre tv ünitesi modelleri yapımı için, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.”  İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız tüm tv ünite modelleri gövde birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) ölçüye göre  tv ünitesi modelleri imalatı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile Ankara da boyanmaktadır. Kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz. Güncel tv ünitesi uygulamalarımızı instagram adresimizden takip edebilirsiniz