TUAL - Tadilat Gerektirmeyen Mutfak Dolabı

Sıra dışı mutfak dolabı modelleri ‘mizden CAGGA Ankara TUAL, özellikle mutfak tadilatı gerektirmeyen bir tasarımdır. Tasarımı yapılırken, ocak ve eviye aynı tezgahta konumlandırılmıştır. Boy dolaplar genellikle farklı bir duvarda konumlandırılmıştır. Hazırlık tezgahı yeterince büyüktür. CAGGA nın Ankara daki tasarım ofisinde yaratılmıştır. En büyük özelliği derinliği yaklaşık 55 cm ye ulaşabilen mutfak üst dolap derinliğidir.
Sıra dışı mutfak dolabı modelleri arasında olan TUAL mekana göre tasarlanabilir. CAGGA ‘ya özel kulplu veya kulpsuz özel aydınlatma detaylı üst dolaplarının derinliğinin en az 48 cm. olmasıdır. Tasarımı yapılırken, ledli ahşap pano ile duvar şişirilir. Derin üst dolabın duvara sağlam bir şekilde monte edilmesini sağlayan CAGGA’ya  özel aparatlar gizlenir. Gerekli tüm elektrik ve su tesisatı işleri kırım yapmadan hazırlanabilir. Tezgah arası malzeme için genellikle bronz ayna kullanılır.
Sıra dışı mutfak dolabı modelleri ‘mizden olan TUAL dışında ETNA ve BENN modellerimiz 2020 yılında da iddiasını sürdürmektedir. CAGGA olarak, mutfaktaki ihtiyaçları çok iyi biliyoruz. Web sitemizde gördüğünüz mutfak dolabı modelleri tamamen fikir ürünleridir. CAGGA mutfakları kapağın niteliğine göre değil fikre göre isimlendirilmiştir.
Sıradışı Mutfak Dolabı İçin Sıra dışı Standartlar:
Sıra dışı mutfak dolabı modellerimize, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız tüm mutfak dolabı birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. Mutfak üst dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA ’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Sıradışı mutfak dolabı modelleri imalatı modellerimiz, Boyalı (lake kapaklı)  dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz. Üst dolap modül çizgilerinin içerisinde zamanla oluşan yağlanmanın önüne geçme adına, mutfak üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyor ve CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlıyoruz.
CAGGA ‘yı sıradışı mutfak dolap modelleri ile Ankara ve Türkiye ‘nin en iyi mutfak dolap imalatı yapan markası olarak gösteren GOOGLE, YANDEX vb. platformlar haksız değiller. CAGGA olarak, kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır. CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.