TWIN - Çift Lavabolu Banyo Dolabı

CAGGA çift iki lavabolu banyo dolabı modelleri imalatları ile Ankara ‘da banyo tadilatı, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Piyasada banyo dolabı markası olarak bilinen ürünlerde ekstra özellik olarak gösterilen birçok unsur CAGGA çift / iki lavabolu banyo dolabı ürün gruplarında standart olarak tüketiciye sunulmaktadır. “Çift lavabolu banyo dolabı modelleri” için önerdiğimiz lavabo merkez ölçüsü minimum 70 cm olmalıdır. Dolap genişliği 140cm ‘nin altına düşmemelidir. Web sitemizde sizlerle paylaştığımız TWİN banyo dolabı modeli, Ankara Çankaya ve Ankara Çayyolu adreslerinde yaptığımız uygulamalara aittir.
Tüm çift iki lavabolu banyo dolabı imalatlarımız, Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, banyo dolabı modellerinin tamamı kendi üretimimizdir. Banyo dolabı modelleri ürün gruplarını tercih eden tüm dostlarımız, aynı zamanda Ankara ‘da banyo tadilatı konusunda da ücretsiz olarak hizmet almaktadır. CAGGA, tüketicisini, banyo tadilatı işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermektedir. Hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir. Mobilyasında olduğu gibi banyo tadilatı işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır ve CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.
Çift Lavabolu Banyo Dolabı İmalat Standartlarımız:
Tüm çift iki lavabolu banyo dolabı modellerimiz, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı ve Ankara ‘da Banyo tadilatı için kullandığımız tüm ham maddeler E1 normundadır. E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara da üretimini yaptığımız tüm dolaplarımızın birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyoruz. Bu sayede tam sağlamlık sağlıyoruz. Asma dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA ’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. Boyalı (lake kapaklı) imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, ürün kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız da yedi kat, parlak lake kapaklarımız da ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Yazının devamına buradan ulaşabilirsiniz.