FOREST - Mekana Göre Kitaplık & Kütüphane

CAGGA Ankara FOREST, kitaplık ve kütüphane fikirleri ile en yeni kitap dolabı modelleri arasındadır. Yeni kitaplık trendleri ve sıra dışı kütüphane modelleri arasındadır. Modern görünümüdür. Kitaplık tasarımı yapılırken kullanılan kulpsuz, özel bitiş ve ayaksız montaj detayları ile sıra dışı bir kütüphane modelidir. Lake suntalam MDFlam ahşap kaplamalı seçenekleri vardır. Lake seçenekler için renkleri, SAYERLACK renkleri arasından özenle seçilmiştir.
CAGGA Ankara ’nın en yeni kitaplık ve kütüphane kitap dolabı fikirleri ve modelleri arasındadır. Sıra dışı tasarımı ile yeni kitaplık ve kütüphane trendleri modelleri arasında kendisine yer bulacaktır. Asimetrik raf tasarımı ve gizli montaj detayları ile sıra daşı üretilmiştir. Beyaz mat lake renkli çekmece dolabı kulpsuz ve basınca  açılabilen özelliktedir. Sıra dışı tasarlanan asimetrik raflı görüntüsü ile, kitaplık ve kütüphane modelleri arasında herkesin beğenisini ve övgüsünü almayı başarmıştır. FOREST, en iyi ve en güzel kitaplık ve kütüphane modelleri ve fikirleri arasında yerini her zaman alacak, tasarımı ile hep trend kalacak bir modeldir.  
En yeni Kitap Dolabı Modelleri
Modern, en yeni kitap dolabı kitaplık ve kütüphane modelleri ‘nin vazgeçilmezi kulpsuz detaylar, genel olarak dolap kapağında kullanılan mekanizmaya veya dolap gövdesi imalatı sırasında gövdede uygulanan detaylar ile sağlanmaktadır. Özellikle modern kitap dolabı fikirleri ‘nin uygulanabildiği tüm mekanlarda kullanılabilinir. Dolap kapağında kullanılan mekanizmaya göre kulpsuz kitap dolabı modelleri: CAGGA Ankara olarak, kapakta kullanılan, basmatik menteşe veya bas aç menteşe sistemlerine ilave olarak, çekmece sistemlerimizde de benzer özellikler içeren BLUM markalı ürünler kullanmaktayız. Gövdede uygulanan imalat şekline kulpsuz kitap dolabı modelleri: Kitap dolabı imalatı yapılırken, kitap dolabı gövdesinde, parmakların rahatça girebileceği / rahatça dolap kapak ve çekmecesini açabilmek için gerekli ergonomik yapı sağlanır.
Özellikle AGONE eğik raflı kitap dolabı modelimiz en yeni kitaplık ve kütüphane dolabı modelleri içinde iddiasını devam ettiren diğer modelimizdir. Kulpsuz kitap dolabı anlayışına, basınca açılabilen kulpsuz detaylar kullanılmıştır. CAGGA kitap dolabı tasarım fikirleri arasında farklı bir yaklaşımdır. Kulpsuz kitap dolapları, görsel olarak çok yalın, minimal yapıda olduğu için uzun süre sıkılmadan kullanılacak modern kitaplık ve kütüphane modelleri arasında kendine yer bulmuştur. Ankara CAGGA markalı kitap dolabında kullanılan mekanizmalar ömür boyu garantilidir. BLUM markalı bu mekanizmalar için ayrıntılı bilgile buradan ulaşabilirsiniz.