HOPELESS - Seperatör Özellikli Vestiyer

CAGGA Ankara HOPELESS, kulpsuz sıra dışı vestiyer dolabı modelleri en yeni seperatör portmanto fikirleri ürünüdür. Portmanto ve vestiyer dolabı tasarımlarımız arasında en iddialı modellerimiz arasındadır. Tasarımı yapılırken kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınmıştır. Vestiyer fikren üç bölüme ayrılmıştır. Bu alanlar: elbise asma alanı, ayakkabı koyma alanı, ve depo alanıdır. Alanlar doğru kullanıldığı için (ayakkabı için 35 cm derinlik, elbise askısı için 58 cm derinlik ihtiyacı karşılanmıştır.), bu sayede görsel fayda da sağlanmıştır. Fikir tamamen CAGGA markası na aittir.
Sıra dışı ve en yeni vestiyer dolabı fikirleri için sıradışı detaylar:
Vestiyer dolapları evinizin kişiliğini yansıtan ürünlerdir. Elbise asma ihtiyacı nedeniyle derinlikleri 60 cm civarındadır. Bu nedenle hantal görünümlü olurlar. CAGGA Ankara düşündü ve size görüntüsüyle hantal olmayan en yeni separatör özellikli sıradışı vestiyer dolabı yarattı. Adına da HOPELESS dedi. Bu modelimiz dışında en yeni vestiyer dolabı fikirleri ile tasarladığımız VOGG ve MIDDLE modelerimizi ayrıca yarattık. CAGGA markası dolapları fikir ürünleridir. Gerçekten kullanıcı zevkini tatmin etmek üzere tasarlanır.
CAGGA ‘nın Ankara ‘da kendi atölyesinde imal ettiği HOPELESS  sıra dışı vestiyer dolabı modellerinde kulpsuz detaylar alışılmışın dışında tamamen kendi çizgisine uygun olarak en yeni seperatör özellikli portmanto fikirleri ile tasarlanmıştır.
CAGGA Ankara vestiyer portmanto dolabı markası ‘na özel kulpsuz ve en yeni sıradışı vestiyer dolabı portmanto modelleri fikirleri arasındaki HOPELESS bambaşka bir tasarım fikridir. Seperatör özellikli portmanto ve vestiyer dolabı olarak tasarladığımız modelleri instagram adresimizden takip edebilirsiniz.
HOPELESS Sıra Dışı Vestiyer Dolabı Modelleri Fikirleri İmalat Standartları:
CAGGA Ankara olarak en yeni portmanto ve sıra dışı vestiyer dolabı modelleri ve separatör fikirleri için, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız MIDDLE portmanto ve vestiyer dolabı modülleri gövde birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyoruz. Bu sayede tam sağlamlık sağlıyoruz. CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) en yeni portmanto ve sıra dışı vestiyer dolabı fikirleri modelleri imalatı, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile Ankara da boyanmaktadır. Kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.