CAZZ - Masalı Mutfak Dolabı

Açılır masalı mutfak dolabı modelleri ‘mizden CAZZ mutfak küçük ve dar mutfaklar için mükemmeldir. Açılabilen masa kullanım konforu sunar. İstendiğinde kapanabilen masa fazla yer kaybının önüne geçer. Açılıp kapanabilen masalı mutfaklar genel olarak çok kullanışlıdır. Ankara da mutfak dolabı yerleşimlerimizde sıkça kullandığımız bir fikirdir. Hem masa hem de yardımcı tezgah olarak kullanım kolaylığı sunar. Çok küçük alanlarda bile inanılmaz oturum kapasitesi sağlar. Kullanılan masa mekanizması çok rahat çalışmaktadır. Çekildiğinde içinden hazır halde ilave parçası görünür. Çok kolay bir şekilde yerine oturtulur. Masa renkleri tasarımda kullanılan renklerle uyumlu olacak şekilde imalatı yapılabilir.
CAZZ açılabilen masalı mutfak dolabı modelleri için, mutfak tadilatı yapılırken, ocak ve eviye aynı veya ayrı tezgahlarda konumlandırıldığı için, hazırlık tezgahı için büyük alanlar yaratılmıştır. Özellikle mutfak iki parça gibi düşünülerek mutfak tasarımı yapılmıştır. Boy dolaplar bir bölümde, ocak ve eviye aynı tezgahta veya boy dolaplar her iki tezgaha dağıtılmış ve ocak ve eviye farklı tezgahlarda dır. CAGGA ‘ya özel kulplu veya kulpsuz ve asma alt ve özel aydınlatma detaylı üst dolapları vardır. Mutfağın alt çekmecelerini elinizi kullanmadan açma imkanı sunulmuştur. Bulaşık makinesi yüksek konumlandırılarak, kullanım kolaylığı sağlanmıştır. CAGGA nın kullanıcı dostu tasarım fikirlerinden biridir.
CAGGA Açılır Masalı Mutfak Modelleri 
CAZZ açılır masalı mutfak modelleri genel olarak dikdörtgen veya kareye yakın dikdörtgen alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Küçük ve dar mutfaklarda en sıkıntılı durum yemek yeme alanının küçük olması ve konforsuz bir yemek vaktine sebebiyet vermesidir. Açılır kapanır masalı mutfak modelleri ile bu sorun çözülebilir. CAGGA mutfak dolabı markası tercih edilen mutfaklarda, mutfağın şekline, büyüklüğüne ve istenilen konfora göre mutfak tasarımı yapılır. CAGGA için küçük mutfak diye bir şey yoktur. Küçük ve kullanışsız olduğu düşünülen mekanlar, mutfak tasarımı sırasında santim santim hesaplanır. Yapılacak ufak bir mutfak mekanı tadilatı ile, kullanışsız olduğu düşünülen alanlar bir anda evinizin en sevdiğiniz yeri olabilir.
Mutfaklarımıza entegre ettiğimiz açılır masalı mutfak modelleri ‘ne ilave olarak, yemek masasına dönebilen dolap, katlanır mutfak masası gibi çözümlerimiz de kullanılmaktadır. CAGGA Ankara olarak, küçük mekan mutfak dolabı modelleri tasarımlarımızda yemek masası konumlandırma anlayışımız; “eğer biz mutfakta bir yemek masası kullanacaksak, esasen bu yemek masasının yeri, mekanın ufaklığı nedeni ile hep aynı yerde olacaktır. Yani aslında yemek masasının yeri sabittir. Durum böyle ise neden mutfağımıza entegre bir masa düşünmeyelim?”   Dar ve küçük mutfak mekanları için tasarladığımız PRAY mutfak dolabı sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Güncel olarak bizden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.