CAGGA Mutfak Dolabı

CAGGA mutfak dolabı imalatı nı Siteler ANKARA adresindeki butik mobilya atölyelerimizde yapmaktayız. Mutfak dolabı yapımı imalat şeklimiz ve fiyatları mız ile Ankara da sektörümüze yeni bir soluk getirmiş olmak ve tavsiye edilen olmak bizleri çok mutlu ediyor. Dolaplarımız itina ile hazırlanmakta olup, kişiye özel tasarlanmaktadır.
CAGGA 2010 yılında Ankara Siteler de mutfak dolabı imalatı ve yapımı na başladığımız günden beri standartlarımızı arttırıyoruz. CAGGA mutfak dolapları %100 el işçiliği ile üretilmekte ve Dünyanın en iyi mekanizmaları ile standart olarak donatılmaktadır.
Ankara da olduğu gibi mutfak dolabı yapımı veya imalatı çeşitliliği tüm Türkiye’de oldukça fazladır. Örnek olarak lake mutfak dolabını ele alalım. Lake mutfak dolabı kapak imalatı için olmazsa olmaz malzeme MDF dir. Bu malzeme genel olarak tüm imalatçılar için aynı standarttadır. Kaliteli MDF ile ekonomik MDF arasında bir takım CAGGA mutfak dolabı imalatı için neredeyse Ankara da fiyat farkı yoktur diyebiliriz. Ankara dışındaki illerde de bu durumun bu şekilde olduğunu da belirtmek isteriz.
Ankara da CAGGA Lake Mutfak Dolap Fiyatları
Aklınıza fiyat farklılığı neden oluşuyor diye bir soru gelmiş olması gayet normal. Fiyat farklılığına neden olan en büyük unsurlar kullanılan boya malzemesi ile menteşe ve kullanılan çekmece mekanizmalarıdır. Biz burada size şu iyi veya bu kötü demek istemiyoruz. CAGGA olarak Ankara da yaptığımız mutfak dolabı için tercih ettiğimiz dünyanın en iyi standartlarını paylaşmak istiyoruz. Ufak bir araştırma sonucunda siz de doğruyu bulabilirsiniz. Bu sayede verdiğiniz paranın karşılığını sorgulayabilirsiniz. Mutfaklarımız SAYERLACK markalı anti kanserojen malzeme ile parlak lakelerde on üç kat ÇİFT TARAFLI olarak boyanmaktadır.
Genelde bir çok firma lake mutfak dolabı yapımı veya imalatı sırasında kapağın iç kısmını boyadığını söyler. Bu tamamen doğrudur ve olması gerekendir. MDF ham bir malzeme olduğu için boyanmasından daha normal bir şey olamaz. Ama CAGGA olarak Ankara da mutfak dolabı imalatı için bizim bahsettiğimiz konu bu kapağın ne şekilde boyandığıdır. Biz, kapağın görünen kısmının dışında, iç kısmının da aynı kalitede boyanması gerekliliğini anlatma çalışıyoruz. Kapağın iç ve dış kısımları aynı kalitede boyanmaz ise kapak dönecektir. Bu fiziki bir durumdur. Nedenini merak edenler adezyon kuvvetini inceleyebilir.
Genel olarak mutfak dolabı yapımı veya mutfak imalatı fiyatlarını etkilen diğer unsurlardan bir de kullanılan mekanizmalardır. Bir takım mutfak dolabı ele alalım. BLUM markalı ürünler tercih edilirse yaklaşık maliyet 450 Euro. HAFELE tercih edilirse, 350 Euro. Yerli markalarımız tercih edilirse yaklaşık 200 Euro civarında maliyetler oluşur. CAGGA olarak Ankara Siteler de yaptığımız mutfak dolabı modellerimizde BLUM markalı ürünleri kullanıyoruz. Kullandığımız mekanizmalar ömür boyu garantimiz altındadır.
CAGGA Mutfak Dolabı Metre -Tül Fiyatlandırması Nasıl Yapılıyor?
Mutfak dolabı imalatı fiyatlandırılması için tavsiye edilen metre fiyatı denilen bir fiyatlandırma şekli vardır. Bu sistemde mutfak dolabının uzunluğu esastır. Yani üst dolap uzunluğu ve alt dolap uzunluğu toplanır. Bulaşık makinesi, davlumbaz, buzdolabı ölçüleri dahil edilmez. Esasen bu tip bir fiyatlandırma yanlıştır. Bu sistem içerisinde karşılaştırılabilir olmak adına CAGGA olarak Ankara Siteler de imalatını yaptığımız mutfak dolabı modelleri için bizde bu sistemde fiyatlandırma yapıyoruz.
Mutfak dolabı imalatı için Ankara da aldığınız fiyatları kıyaslarken tavsiye edilen üretim şekline dikkat edin. Modüler sistemdeki ürünler monoblok dediğimiz ürünlere göre daha pahalıdır. Ancak doğru sistem modüler sistemdir. Örneğin üç metrelik bir dolabı birer metrelik üç adet dolap yapmak yerine bir adet üç metrelik bir dolap yapılırsa fiyatı %35 ucuzlar. CAGGA olarak Ankara Sitelerde mutfak dolabı fiyatımızı ucuzlatmak için monoblok bir imalatımız yoktur. Bunun yanında görünen yüzeylerin kapak ile aynı malzemede olması esastır. Siparişiniz verirken bu konulara dikkat etmenizi tavsiye ederiz.
CAGGA Mutfak dolabı modellerimizi en az 25 yıl sorunsuz kullanılacak standartta Ankara Sitelerde üretiyor, mekanizmalarımıza ömür boyu garanti veriyoruz. Mutfak dolabı modellerimizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ankara da imalatını yaptığımız suntalam akrilik membran mat ve parlak lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Mutfak dolabı fiyatları mız ile Ankara ve İstanbul da her bütçeye cevap verebiliyoruz.
Ankara da CAGGA Mutfak Dolabı Fiyatları
CAGGA olarak Ankara Siteler de imalatını yaptığımız suntalam kapaklı mutfak dolabı fiyatları ‘nın düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olması kötü veya dayanıksız olduğu anlamını taşımamalıdır. Doğru renk seçimi ile mutfağınızda rahatça kullanılabilir, diğer kapak alternatifleri ile beraber kullanılarak, genel dolap fiyatınızı düşürebilir, farklı tarzda mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.
MDF malzeme üzerine, birçok renk alternatifi bulunan akrilik malzemenin preslenmesi ile yapılır. Bu malzemeyi daha dayanıklı MDFlam kapak olarak da tanımlayabiliriz. İşçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, bir çok mutfak imalatı yapan firma tarafından tercih edilmektedir. Akrilik kapaklı mutfak dolabı seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli veya çift renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. CAGGA olarak Ankara Siteler de imalatını yaptığımız akrilik kapaklı mutfak dolabı fiyatları çoğu zaman Mat Lake Kapaklı Mutfakların fiyatlarına yakındır. Tercihinizi mat lake olarak yapmanızı tavsiye ederiz.
Plastik malzeme tek taraflı MDFlam üzerine preslenir. Yüzey seçenekleri çok fazladır. Bu kapak seçeneğinde kapak malzemesinin içi mutlaka MDF dir. Kapak kenarları yüzey malzemesi ile tek parça şeklinde dönülmüştür. Ahşap desenli formlar dışında, parlak yüzey seçenekleri tercih edilerek, ekonomik şekilde lake veya ahşap kapaklı mutfak görsellerine ulaşılabilir. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı çok fazladır, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. CAGGA olarak Ankara Siteler de imalatını yaptığımız PVC Balon Membran kapaklı mutfak dolabı fiyatları, suntalam kapaklı mutfakların fiyatlarına göre nispeten pahalıdır. Fiyatları Akrilik kapaklı mutfak dolabı modellerine yalındır.
CAGGA Ankara Lake Mutfak Dolabı Fiyatları
MDF malzeme üzerine, RAL renk kartelası dışında istenilen renklerde boya işlemi ile oluşturulur. Bu kapaklar, boya işçiliği nedeni ile diğer alternatiflere göre daha pahalıdır. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları yüzeyle aynı renkli boyanır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkündür. Lake ürün grubu tercih edildiği taktirde, evinizin diğer kısımları içinde kullanabileceğiniz genel bir renk oluşturabilirsiniz. Örneğin, mutfak kapak renkleri ile aynı renkte kapı, dolap, süpürgelik vb. Genellikle mat lake ‘lerde yedi, parlak lake ‘lerde on üç kat boya işlemi yapılır.
Çoğu firma boya maliyetini düşürmek için, kapağın iç kısımlarını boyamaz ve bu miktarlarda boya kullanmaz. Lake kapaklı bir mutfakta mutlaka kapağın tüm yüzeyleri aynı işçilik ve malzeme ile boyanmalıdır. CAGGA ürünlerinde bu standarttır. Tek taraflı boyanmış bir lake ürün yerine diğer alternatifleri seçmenizi tavsiye ederiz. CAGGA olarak Ankara Siteler de imalatını yaptığımız ve tavsiye edilen parlak lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları diğer tüm seçeneklere göre en pahalı seçenektir.