ICON - Dolaplı Yatak Başlığı

ICON, CAGGA Ankara, dolaplı yatak başlığı modelleri miz, derinliği 35cm olan, lambri görünümlü dolap üzerine montajı ile yaratılmıştır. Makyaj ve otel tipi aydınlatmalar ile gerekli fayda bir arada sağlanmıştır. Mekan gereksinimi olarak min. 300cm genişliklerde tavsiye edilir. Sade ve minimal görünümlü olan bir modeldir. Gece lambası ihtiyacını gören led aydınlatmaya ilave olarak, bazayı saran travers kısmının alt kısmında oluşturulan özel aydınlatma detayı ile gerekli aydınlatma ve modern görünüm etkisi sağlanmıştır.
Dolaplı yatak başlığı görünümlü yapıda, çekmecelere ilave olarak, yukarı açılan bas aç kapaklar ile gerekli depolama alanları yaratılmıştır. Ankara da uygulaması yapılan bir çok dolaplı başlık modelimiz bulunmaktadır. ICON yatak başlığı modelleri için baş ve travers kısımlarında her bütçeye uygun seçenekler sunulmaktadır. En ekonomik malzeme olarak bilinen suntalam kullanarak yaptığımız modellerimiz, lake  modellerimizi  bile kıskandıracak işçilik, titizlik ve detayda üretilmiştir.
Tüm dolaplı yatak başlığı modelleri mizde, gerekli olan elektrik alt yapısı, CAGGA Ankara merkezi tarafından yetkilendirilmiş, elektrik personelleri tarafından garanti ile yapılmaktadır. Ev tadilatı veya yatak odası tadilatı sırasında, yatak başı kısmındaki çekmeceler üzerine, vaviyen anahtar konumlandırılır. Vaviyen hattı; odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Bu hatta ilave olarak, ışıklı perde fonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır.
Dolap Kullanımlı Yatak başlığı imalatı Ankara:
CAGGA dolaplı yatak başlığı modelleri imalatları, kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle Ankara da yapılmaktadır. Ürünlerimiz dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Başlıklarımızın imalatını Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya atölyelerimizde yapıyoruz. Ürünlerimizde kulladığımız BLUM markalı aksesuar grubu ömür boyu garantimiz altındadır. Ürünlerimizde kullanılan lake boya markası SAYERLACK markalıdır. CAGGA Türkiye’de yerli işçilikle imalat yapan İtalyan Mobilyası kalitesinde ürün yapabilen Türkiye firmasıdır.
Web sitemizde gördüğünüz, dolaplı yatak başlığı modelleri tamamı kendi üretimimiz olup, özellikle Ankara da güncel uygulamalarımızı instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. İnternetten bulabileceğiniz, tüm “yatak başı modelleri” imalatlarını kendi atölyelerimizde yapabiliyoruz.