Mutfak Dolabı Fiyatları

CAGGA Mutfak dolabı modellerimizi en az 25 yıl sorunsuz kullanılacak standartta üretiyor, mekanizmalarımıza ömür boyu garanti veriyoruz. Mutfak dolabı modellerimizi instagram sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ankara da imalatını yaptığımız suntalam akrilik membran mat ve parlak lake kapaklı mutfak dolabı fiyatları hakkında sizlere bilgi vermek istedik. Mutfak dolap fiyatları mız ile Ankara ve İstanbul da her bütçeye cevap verebiliyoruz.
Suntalam veya MDFLAM Mutfaklar: Malzeme fiyatının uygun olmasının yanı sıra, işçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, ekonomik mutfaklarda tercih edilen kapaklardır. Kısaca, Ankara da imalatını yaptığımız suntalam kapaklı mutfak dolabı fiyatları ‘nın düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olması kötü veya dayanıksız olduğu anlamını taşımamalıdır. Doğru renk seçimi ile mutfağınızda rahatça kullanılabilinir, diğer kapak alternatifleri ile beraber kullanılarak, genel dolap fiyatınızı düşürebilir, farklı tarzda mutfaklar yaratabilirsiniz. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.
Akrilik Mutfaklar: MDF malzeme üzerine, birçok renk alternatifi bulunan akrilik malzemenin preslenmesi ile yapılır. Teknolojisinin yeni olması nedeni ile malzeme fiyatı pahalıdır. Bu malzemeyi daha dayanıklı MDFlam kapak olarak da tanımlayabiliriz. İşçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, bir çok mutfak imalatı yapan firma tarafından tercih edilmektedir. Akrilik kapaklı mutfak dolabı seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli veya çift renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. Ankara da imalatını yaptığımız akrilik kapaklı mutfak dolabı fiyatları çoğu zaman Mat Lake Kapaklı Mutfakların fiyatlarına yakındır. Tercihinizi mat lake olarak yapmanızı tavsiye ederiz.
Mutfak Dolabı Fiyatları
Membran veya Balon Kapaklı Mutfaklar: Plastik malzeme tek taraflı MDFlam üzerine preslenir. Yüzey seçenekleri çok fazladır. Bu kapak seçeneğinde kapak malzemesinin içi mutlaka MDF dir. Kapak kenarları yüzey malzemesi ile tek parça şeklinde dönülmüştür. Ahşap desenli formlar dışında, parlak yüzey seçenekleri tercih edilerek, ekonomik şekilde lake veya ahşap kapaklı mutfak görsellerine ulaşılabilinir. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı çok fazladır, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. Ankara da imalatını yaptığımız PVC Balon Membran kapaklı mutfak dolabı fiyatları, suntalam kapaklı mutfakların fiyatlarına göre nispeten pahalıdır. Fiyatları Akrilik kapaklı mutfak dolabı modellerine yalındır.
Mat Lake ve Parlak Lake Mutfaklar: MDF malzeme üzerine, RAL renk kartelası dışında istenilen renklerde boya işlemi ile oluşturulur. Bu kapaklar, boya işçiliği nedeni ile diğer alternatiflere göre daha pahalıdır. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları yüzeyle aynı renkli boyanır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkündür. Lake ürün grubu tercih edildiği taktirde, evinizin diğer kısımları içinde kullanabileceğiniz genel bir renk oluşturabilirsiniz. Örneğin, mutfak kapak renkleri ile aynı renkte kapı, dolap, süpürgelik vb. Genellikle mat lake ‘lerde yedi, parlak lake ‘lerde on üç kat boya işlemi yapılır. Çoğu firma boya maliyetini düşürmek için, kapağın iç kısımlarını boyamaz ve bu miktarlarda boya kullanmaz. Lake kapaklı bir mutfakta mutlaka kapağın tüm yüzeyleri aynı işçilik ve malzeme ile boyanmalıdır. CAGGA ürünlerinde bu standarttır.  Ankara da imalatını yaptığımız parlak lake kapaklı mutfak dolap fiyatları diğer tüm seçeneklere göre en pahalı seçenektir.