Vestiyer Portmanto İmalatı

CAGGA Ankara MIDDLE HOPELESS VOGG, kulpsuz portmanto ve vestiyer dolabı modelleri imalatı en yeni sıradışı portmanto fikirleri ürünüdür. Portmanto ve vestiyer dolabı tasarımlarımız ile iddialıyız. Vestiyer ve portmanto tasarımı yapılırken kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınmıştır. Vestiyer lerimiz fikren üç bölüme ayrılmıştır. Bu alanlar: elbise asma alanı, ayakkabı koyma alanı, ve depo alanıdır. Alanlar doğru kullanıldığı için (ayakkabı için 35 cm derinlik, elbise askısı için 58 cm derinlik ihtiyacı karşılanmıştır.), bu sayede görsel fayda da sağlanmıştır. MIDDLE modelinin detayları diğer CAGGA ürünleri için de ilham kaynağı olmuştur. Üç vestiyer modelimiz için fikir tamamen CAGGA markası na aittir.
Sıradışı Portmanto ve En Yeni Vestiyer Dolabı İmalatı için Sıra Dışı Detaylar:
Sıra dışı portmanto ve vestiyer dolap imalatı ile evinizin kişiliğini yansıtabiliyoruz. Elbise asma ihtiyacı nedeniyle derinlikleri 60 cm civarındadır. Bu nedenle hantal görünümlü olurlar. CAGGA Ankara düşündü ve size görüntüsüyle hantal olmayan en yeni portmanto ve vestiyer dolabı sıradışı fikirleri ile portmanto modelleri imalatı yaptı desek? Yanlış okumadınız. Gerçekten oluşturduğumuz detaylar ile size en yeni portmanto fikirleri ile tasarladığımız VOGG ve MIDDLE modelerimizi yarattık. CAGGA markası dolapları fikir ürünleridir. Gerçekten kullanıcı zevkini tatmin etmek üzere tasarlanır.
CAGGA ‘nın Ankara ‘da imalatı kendi atölyesinde yaptığı MIDDLE ve VOGG kulpsuz portmanto ve vestiyer dolabı modelleri ‘nde kulpsuz detaylar alışılmışın dışında sıradışı dır. Tamamen kendi çizgisine uygun olarak en yeni portmanto fikirleri ile tasarlanmıştır. Size sadece bir ipi ucu vereceğiz. MIDDLE ve VOGG modelimizdeki aynalı kapaklarınız açılma detayı ile asla parmak izi olmaz.
CAGGA Ankara vestiyer portmanto dolabı markası ‘na özel kulpsuz ve en yeni vestiyer portmanto modelleri imalatı arasındaki HOPELESS başka bir sıra dışı tasarım fikridir. Seperatör portmanto ve vestiyer dolabı olarak tasarladığımız modelleri instagram adresimizden takip edebilirsiniz.
MIDDLE VOGG HOPELESS Portmanto ve Vestiyer Dolabı Modelleri İmalatı Standartları:
CAGGA Ankara olarak en yeni portmanto ve vestiyer dolap modelleri imalatı için, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” İmalat için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız MIDDLE portmanto ve vestiyer dolabı modülleri gövde birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyoruz. Bu sayede tam sağlamlık sağlıyoruz. CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) sıradışı portmanto ve vestiyer dolabı modellerimizin boya imalatı nı dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile Ankara da boyuyoruz. Kapaklarımız tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak kendi mobilya atölyemizde yapılmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tavsiye ediyoruz.