Yatak Başlığı İmalatı

Ev tadilatı firması CAGGA Ankara yatak başlığı modelleri imalatı led aydınlatmalı gizli ledli bazalı bazasız alçak dolaplı modern klasik vintage country seçenekleri sunmaktadır. Modern yatak başı modelleri arasında olan COMFORT  birbiri üzerine binen iki adet yatak başından oluşur. Ledli yatak başı modelleri, modern bir görünüme sahiptir. Modern yatak başı modelleri arasında olan COMFORT, ekonomik yatak başı modelleri içinde en tercih edilen modeldir.
Led aydınlatmalı yatak başlığı imalatı Ankara ‘da kendi atölyelerimizde yapılmaktadır. Açılır bazalı yatak başı yapılırken, gece lambası ihtiyacını gören led aydınlatmaya ilave olarak, açılır bazayı  saran travers kısmının alt kısmında oluşturulan özel ledli aydınlatma detayı ile gerekli aydınlatma ve görsel etki sağlanmıştır. Bazalı ve bazasız olarak yapılabilen yatak başı modelleri ni web sitemizde sizinle paylaştık. Yatak başlıklarımız da sandıklı baza ve çekmeceleri ile gerekli depolama alanları yaratılmıştır. CAGGA sandıklı baza mekanizmaları, çift emniyetli tasarlandığından kaza ile kapanmasının önüne geçilmiştir. COMFORT ekonomik yatak başı modelleri arasındadır. COMFORT, yere yakın olması nedeni ile, modern bir görünümü vardır. En az 240cm duvar ihtiyacı vardır.  Sandıklı bazalı olarak üretilir.
Ev tadilatı firması CAGGA Ankara led aydınlatmalı yatak başlığı modelleri imalatı, baş ve travers kısımlarında her bütçeye uygun ekonomik seçenekler sunulmaktadır. En ekonomik malzeme olarak bilinen suntalam kullanarak yaptığımız, ekonomik yatak başı modelleri, modern lake  modellerimizi  bile kıskandıracak işçilik, titizlik ve detayda üretilmiştir. Yatak başı modelleri için gerekli olan elektrik alt yapısı, CAGGA tarafından yetkilendirilmiş, elektrik personelleri tarafından garanti ile yapılmaktadır.
Yatak başlığı tasarımı yapılırken ledli aydınlatma tavsiyesi:
Ankara ‘da Ev tadilatı veya yatak odası tadilatı sırasında, açılır özellilkli bazalı yatak başlığı kısmındaki çekmeceler üzerine vaviyen anahtar konulur. Odaya girerken aydınlatmayı açma anahtarı ile paralel çalışan, kısaca yatak başından da odanın aydınlatmasını açma ve kapama işlevi gören anahtar hattı standart olarak çekilmektedir. Yatak başı modelleri için kullandığımız aydınlatmalar gece lambası olarak kullanılabilir. Buna ilave olarak, ışıklı perdefonlarımız gece lambası ihtiyacını görmek üzere ayrıca tasarlanmaktadır. Ledli yatak başı modelleri ‘nin başlık kısmında konfor için vaviyen anahtarı  mutlaka tavsiye ederiz.
Tüm CAGGA açılır bazalı yatak başlığı modelleri, Ankara da yaptığı ev tadilatı işlerindeki gibi kanserojen madde içermeyen ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Dünyanın en iyi mobilya aksesuarları BLUM ile donatılmaktadır. Ledli yatak başı modelleri ve web sitemizde gördüğünüz, modern yatak başı modelleri ‘nin tamamının imalatı CAGGA ya aittir. İstediğiniz tüm yatak başı modelleri imalatı Ankara Siteler atölyelerimizde yapılabilmektedir.