Banyo Dolabı Fiyatları

Malzeme fiyatının uygun olmasının yanı sıra, işçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, ekonomik banyolarda tercih edilebilir. Kısaca, CAGGA Ankara suntalam kapaklı banyo dolabı fiyatları nın çoğu markaya göre ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olması kötü veya dayanıksız olduğu anlamını taşımamalıdır. Doğru renk seçimi ile banyonuzda rahatça kullanılabilir, diğer kapak alternatifleri ile beraber kullanılarak, genel dolap fiyatınızı düşürebilir, farklı tarzda banyolar yaratabilirsiniz. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir.
MDF malzeme üzerine, birçok renk alternatifi bulunan akrilik malzemenin preslenmesinden oluşur. Teknolojisinin yeni olması nedeni ile malzeme fiyatı pahalıdır. Bu malzemeyi daha dayanıklı MDFlam kapak olarak da tanımlayabiliriz. İşçiliğinin de kolay yapılabilmesinden dolayı, bir çok banyo imalatı yapan firma tarafından tercih edilmektedir. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları düzdür ve yüzeyle aynı renkli veya çift renkli PVC masif yapıştırılmıştır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. CAGGA  Ankara akrilik kapaklı banyo dolabı fiyatları çoğu zaman mat lake kapaklı banyo dolap fiyatları na yakındır. Tercihinizi mat lake olarak yapmanızı tavsiye ederiz.
Plastik malzeme tek taraflı MDFlam üzerine preslenir. Yüzey seçenekleri çok fazladır. Bu kapak seçeneğinde kapak malzemesinin içi mutlaka MDF dir. Kapak kenarları yüzey malzemesi ile tek parça şeklinde dönülmüştür. Ahşap desenli formlar dışında, parlak yüzey seçenekleri tercih edilerek, ekonomik şekilde lake veya ahşap kapaklı banyo görsellerine ulaşılabilir. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı çok fazladır, çizildiği takdirde tamiri mümkün değildir. CAGGA Ankara PVC – Balon – kapaklı banyo dolap fiyatları suntalam kapaklı banyo dolabı fiyatları na göre nispeten pahalıdır.
Mat Lake / Parlak Lake Kapaklı Banyo Dolabı Fiyatları
MDF malzeme üzerine, RAL renk kartelası dışında istenilen renklerde boya işlemi ile oluşturulur. Bu kapaklar, boya işçiliği nedeni ile diğer alternatiflere göre daha pahalıdır. Bu kapak seçeneğinde, kapak kenarları yüzeyle aynı renkli boyanır. Dış etkenlerden zarar görme olasılığı düşük olmasına karşın, çizildiği takdirde tamiri mümkündür. Lake ürün grubu tercih edildiği taktirde, evinizin diğer kısımları içinde kullanabileceğiniz genel bir renk oluşturabilirsiniz. Örneğin, mutfak kapak renkleri ile aynı renkte kapı, dolap, süpürgelik vb. Genellikle mat lake ‘lerde yedi, parlak lake ‘lerde on üç kat boya işlemi yapılır. Çoğu firma boya maliyetini düşürmek için, kapağın iç kısımlarını boyamaz ve bu miktarlarda boya kullanmaz. Lake kapaklı bir banyo dolabında kapağın tüm yüzeyleri mutlaka aynı işçilik ve malzeme ile boyanmalıdır. CAGGA ürünlerinde bu standarttır. Tek taraflı boyanmış bir lake ürün yerine diğer alternatifleri seçmenizi tavsiye ederiz. CAGGA Ankara lake kapaklı banyo dolap fiyatları diğer tüm seçeneklere göre en pahalı seçenektir.