Mutfak Dolabında CAGGA Farkı

Öncelikle web sitemizi incelemek için ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyi ve güzel günler diliyorum. Bu yazıyı sonuna kadar okumanızı sonrasında Ankara da mutfak dolabı nı CAGGA dan almanızı tavsiye ediyorum. Ben bu firmanın kurucusu ve tek tasarımcısıyım. Onuncu yılımızı doldurduğumuz bu günlerde sizlere biraz kendimden biraz da Ankara ‘da imalatı ‘nı yaptığımız mutfak dolabı üretim mantığımı anlatmaya çalışacağım. Sizlere tavsiye olarak paylaşacağım tüm bilgiler CAGGA ürün fikrini anlatmaktadır. Kaliteli ürün yapma ve en iyi ürün yaratmak hedefimi ve CAGGA ‘nın Ankara ‘da ürettiği mutfak dolabı dışında imalatı yapılan tüm ürünlerimiz  içinde yazdıklarım geçerlidir.
Ben, 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Ağaçişleri Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdim. Firmamı kuruncaya kadar bir çok firmada çalıştım. Ankara ‘da çalıştığım firmaların büyük kısmı İtalya ‘dan mutfak, banyo, giysi dolabı vb. mobilya ithal ediyor ve müşterilerine tavsiye ediyordu. Teknik personel olduğum için İtalya’daki imalatı ve üretici ile sipariş detaylarını ben takip ediyordum. Bu dönemde hem İtalyan mobilya imalatı mantığı ve üretimi ile ilgili eksik kısımlarını da görme fırsatım oldu. İtalyan mutfak dolabı gibi kaliteli ürünleri, Ankara ‘da benzer üretim şekli ile aynı kaliteli mutfak banyo dolabı gardrop vb. imalatı mümkündü.
2010 yılında benim hep hayalim olan, “Türkiye ‘de İtalyan Mobilyası Üretmek” için CAGGA firmasını Ankara ‘da kurdum. Böylece ilk hayalimi gerçekleştirdim. Geçen on yıl sonunda, CAGGA ‘yı Ankara ‘nın en iyi mutfak dolabı markası ve Ankara ‘da tavsiye edilen kaliteli mutfak dolabı aramalarında GOOGLE, YANDEX vb. arama motorlarında birinci sayfada görmek bana inanılmaz mutluluk veriyor. Hatta CAGGA ismini arama kelimesi yaparak reklam veren meslektaşlarımızın olması, ne kadar doğru yolda olduğumuzu da bana gösteriyor. Bundan sonra, CAGGA markası ‘nı Türkiye ‘de ömrüm yeterse Avrupa ‘da tavsiye edilen mutfak dolabı markası yapmak istiyorum. Sayfamızın içeriği mutfak dolabı olduğu için burada sizlere sadece mutfak dolabı imalatı ile ilgili CAGGA Ankara da mutfaklarına kattığı değeri anlatmaya çalışacağım.
Ankara da Mutfak Dolabı İmalatı
CAGGA Ankara mutfak dolabı imalatı modelleri, kesinlikle fizik, statik, mukavemet ve matematik bilimini içeriyor. Mutfak imalatı yaparken kullandığımız mekanizmalar, kaldırabileceği yük düşünülerek özenle tercih ediliyor. Üreticinin tavsiye ettiği limitler uygulanıyor. Türkiye ve Avrupa ‘ da henüz genişliği 280cm olan tek parça çalışabilen mutfak üst kapak modülü yokken, biz MOOD modelimizde 2014 yılında yaptık. İsteyen olursa daha büyük ölçüleri de yapabilecek teknik bilgiye sahibiz.
Ürünlerimizde, dünyanın en iyi dolap ve en kaliteli mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Ankara ‘da imalatı yaptığımız tüm mutfak dolabı birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyoruz. Bu sayede tam sağlamlık sağlıyoruz. Mutfak üst dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) mutfak dolabı imalatı modellerimiz, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile, tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak Ankara da kendi mobilya atölyemizde boyanmaktadır. Mat lake kapaklarımız yedi kat, parlak lake kapaklarımızı on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Sayerlack ürünlerini tüketicilere şiddetle tavsiye ediyoruz. Üst dolap modül çizgilerinin içerisinde zamanla oluşan yağlanmanın önüne geçme adına, mutfak üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyoruz. Tüm mutfaklarımızda CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlıyoruz.
CAGGA ‘yı Ankara ‘nın en iyi mutfak dolabı imalatı yapan markası olarak gösteren GOOGLE, YANDEX vb. platformlar haksız değiller. CAGGA olarak, kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır. CAGGA ürün standartları ve hizmet anlayışı ile Türkiye’de İtalyan Mobilyası kalitesinde imalat yapan %100 yerli Mobilya Markasıdır.
Saygılarımla.
Çağatay Saygı