Banyo Dolabı İmalatı

CAGGA banyo wc dolabı imalatı ve tadilatı Ankara da, kanserojen madde içermeyen en iyi ham maddeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle yapılmaktadır. Tüm iki lavabolu, masif, lake, ahşap banyo dolabı modellerimiz dünyanın en iyi mobilya aksesuarları ile donatılmaktadır. Piyasada marka olarak bilinen ürünlerde ekstra özellik olarak gösterilen birçok unsur CAGGA ürün gruplarında standart olarak tüketiciye sunulmaktadır. 
Banyo WC Dolabı İmalatı Ankara Siteler adresinde, kendi mobilya imalat atölyelerimizde imal ediyoruz. Web sitemizde gördüğünüz, dolap modellerinin tamamı imalatı kendi yaptığımız imalatımız olup CAGGA banyo dolabı markası koleksiyonudur. Özellikle en iyi modellerimizden MOON banyo dolabımız, CAGGA ‘nın en tercih edilen modelidir.
CAGGA banyo wc dolabı ürün gruplarını tercih eden tüm dostlarımız, aynı zamanda Ankara ‘da wc banyo tadilatı konusunda da ücretsiz olarak hizmet almaktadır. CAGGA, tüketicisini, Ankara ‘da banyo tadilatı işine girmeden önce, gerçekte nasıl bir maliyet içerisinde girdiklerini göstermektedir. Kendi hazırladığı ve halihazırda hiçbir firmanın kullanmadığı CAGGA tarafından geliştirilen tadilat hesaplama formu ile tüketiciyi korumayı hedeflemiştir. Ankara ‘da ve tüm Türkiye ‘de mobilyasında olduğu gibi banyo wc tadilatı işlerinde de CAGGA standartları vardır. Yapılan iş bu standarda gelinceye ve en iyi oluncaya kadar uğraşılır, gerekirse yeniden yapılır. CAGGA müşterisi ekstra olarak yapılan işlemlerden mali olarak etkilenmez. Bu garanti CAGGA müşterisine sunulan ayrıcalıktır.
CAGGA Banyo Dolapları İmalat Standartları
Banyo wc dolabı modellerimizde, dünyanın en iyi dolap mekanizması olan BLUM markalı mekanizmaları kullanıyoruz. “Çoğu firmada ekstra olarak sunulan özellikler, CAGGA için başlangıç standartıdır.” Dolap imalatı için kullandığımız tüm ham maddelerde, E1 normunda ( anti-kanserojen ) ham maddeleri tercih ediyoruz. Üretimini yaptığımız tüm dolaplarımızın birleşim noktalarında yat tutkalı kullanıyor, tam sağlamlık sağlıyoruz. Asma dolaplarımızda, dolap asma aparatı kullanmıyor, CAGGA ’nın geliştirdiği özel dolap asma detayı ile %100 düşmeme ve zamanla sarkma olmayacağına garanti veriyoruz. 
Boyalı (lake kapaklı) banyo wc dolabı imalatlarımız, dünyanın tartışılmaz en iyi boya markası olan SAYERLACK ile boyanmaktadır. Ürün kapaklarımızda boya işlemini tek yüz değil çift yüz boyalı olarak standart olarak uyguluyoruz. Mat lake kapaklarımız da yedi kat, parlak lake kapaklarımız da ise on üç kat boya katmanı olacak şekilde boyuyoruz. Banyo üst dolaplarımızın alt kısmını, kapak ile aynı malzemeden kaplıyoruz. CAGGA’ ya özel detaylar ile tezgahın aydınlatılmasını sağlayabiliyoruz. Kullandığımız tüm mekanik aksam, ömür boyu garantimiz altındadır.
Banyo dolabı fiyatları:
Banyo wc dolabı ürün fiyatlarımız tamamen vereceğiniz ücretin karşılığının fazlası ile alınması üzerine oluşturulmuştur. Ürün fiyatlarımızı ucuzlatmak için asla ürün standartlarımızı düşürmüyoruz. Ürün fiyatlarımızı, kişiye göre vermiyor, tamamen liste fiyatlarımız üzerinden sizinle beraber hazırlıyoruz. CAGGA ‘yı tercih eden tüm dostlarımız aynı zamanda, dolabın kurulacağı mekan için,  ücretsiz olarak CAGGA iç mimarlık hizmetini de satın alır. Dünya mobilya devlerinin kullandığı dünya standartları, tüm ürünlerimizin tasarım proje ve montaj aşamasında harfiyen kullanılmaktadır. Dolaplarımız için kapak alternatiflerini S.S.S bölümünde bulabilirsiniz.