Ofis Tadilatı Ankara

Güvenilir Tadilat Firması kimliğimiz ile 2010 yılından beri Ankara da birçok seçkin projede profesyonel ofis tadilatı ve ofis mobilyası imalatı işlerinde tadilat firması olarak yer aldık. Ankara da Tepe Prime, Via Green, Koç Kuleleri gibi ofis şartnamelerinin çok ciddi takip edildiği projelerde iş yapabilmenin gururunu duyuyoruz.
CAGGA Ankara ‘nın en nezih projelerinde profesyonel ofis renovasyonu ile beraber ofis dolabı imalatı yapabilen tadilat firması yapılanması ile tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Ofis tadilatları için gereken tüm işçilik şekli şartnamelerine ve prosedürlerine CAGGA sahiptir. Ofis tadilat işlerinde genellikle akşam saatlerinde çalışılır. CAGGA akşam saatlerinde de iş yapabilen Ankara ‘nın ender tadilat firmalarından biridir. CAGGA tadilat firması ‘nı diğer tadilat firmalarından ayıran önemli özelliği, profesyonel ofis renovasyon için gerekli ofis dolabı imalatını da Ankara ‘da kendi mobilya atölyesinde üretebilmesidir. Bu sayede en ekonomik fiyatlarla ofis tadilatı yapabilmektedir. Ofis tadilatı için, şartnamesinde belirtilen şekilde elektrik, su, klima ve havalandırma tesisatları işçilikleri CAGGA garantisi ile yapmaktadır. 
CAGGA Ankara da yaptığı profesyonel ofis tadilatı dekorasyonu ve ofis mobilyası imalatı işlerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle bir çok kurumun ilk tercihi arasında yerini almıştır. Güvenilir ofis tadilat firması kimliğine,  tadilatını yapmadığı halde kontrolörlüğünü yaptığı Ankara Avrupa Konseyi Binası işi buna örnektir. CAGGA bu iş için Avrupa Konseyi’nin yurt dışındaki karar mercileri tarafından seçilmiştir. CAGGA’nın Ankara ‘daki güvenilir ofis tadilatı firması olduğunu bu projenin kontrolörlüğünü yaparak göstermiştir.
Ofis Mobilyası Ürünleri ve Profesyonel Ofis Renovasyonu İş Kalemleri:
CAGGA Ankara olarak profesyonel ofis tadilatı ile beraber ofis mobilyası imalatı yapabildiğimiz başlıca ürünler: Makam ve toplantı masası imalatı. Sekreter bankosu. Karşılama bankosu. TV üniteleri. Bilgisayar masaları. Muhtelif ofis dolabı. Dosya dolapları. 2- 4 – 6 – 8 kişilik Çalışma masaları. Oda kapısı. Merdiven. Giysi dolabı vb tüm mobilya işlerini yapabiliyoruz. 
CAGGA Ankara olarak ofis mobilyası için gerekli profesyonel ofis tadilatı işleri: projesine uygun olarak tüm elektrik ve su tesisat işleri. Havalandırma işleri. Isıtma Soğutma sistemlerinin kurulması. Asma tavan işleri. Yükseltilmiş döşeme işleri. Zemin kaplama işleri. Alçı boya duvar kağıdı işleri, Rehau yerden ısıtma vb işlerin tamamı CAGGA garantisi ile yapılmaktadır. Güncel uygulamalarımızı instagram adresimizden takip edebilirsiniz